Aksaray Erzurum evden eve nakliyat

Aksaray Erzurum evden eve nakliyat yeni sistem taşımalarda öncelikle acaba eşyalarımız sigortalı mı tanıyor gibi sorularınıza çözüm olarak firmamıza ait olan 20 adet aracımızın tamamının anlaşmalı oluğumuz sigorta şirketi hdi sigorta güvencesi ile eşya başına 50 bin türk lirası ile sigortalıyoruz.Yani kısacası aracımızın üzerine binen her türlü eşya için kişi başı 50 bin türk lirası kasgo ve sigortalı dır. Sigorta neleri karşılar sorusuna gelince örneğin eşyalarınız bulunduğunuz ilden yüklendi ve hareket ettiği dakikadan itibaren yeni evinize ulaşana kadar sigortalıdır.

Aksaray Erzurum evden eve nakliyat hizmetin de önemli olan hususlardan biride nakliye aracı dır. Nakliye aracı firmamıza aittir ve kiralama araç kullanmamaktayız. Ulaştırma bakanlığından onaylı k3 yetki beldesine sahip olması gerekmektedir. Bu belgeye sahip olmayan nakliye firmalarına itimat etmeyin çünkü o bir nakliyat firması değildir.

Aksaray Erzurum şehirlerarası nakliyat için bizimle iletişime geçmek için daha ne bekliyorsunuz hem kaliteli ambalaj hem profesyonel personel hem de son model araçlar ile hizmet vermekteyiz.

Aksaray Erzurum evden eve nakliyat hizmeti sizlerin rahat taşınması için kurulmuş bir sistemdir. Bu sistemi Özcanlar nakliyat kadar ekonomik ve kaliteli olarak yapabilecek Türkiye genelinde pek nadir evden eve nakliyat firması bulunmaktadır. Bir telefon ile aradığınızda size en iyi şekilde hizmet vermekteyiz. Aksaray Erzurum şehirlerarası nakliyat firmamız tarafından yapılmaktadır. Gerek evden eve gerek ofis taşıma gerekse parça eşya taşıma işlerinizde sizlere en yakın olan firmamız kaliteli hizmet sunmaktadır.

Kötüleme amaçlı değil çoğu kamyonculuktan gelen ve paketleme, de monte montaj dan anlamayan kişiler 100 tl değerinde İnternet’e reklam vererek insanları mağdur etmektedir. Biz işimizi severek yapmaktayız. İnsanların hayır duaları bizim için çok önemli olup kesinlikle çok para kazanma taraftarı değiliz.

Zamansız Eşya Değiştirmemek için Mutlaka Bizimle İrtibata Geçin…

Aksaray Erzurum arası evden eve nakliyat firması bulmanız biraz zor olmakla beraber direk bu iller arası taşıma sıkıntılı olmaktadır. Nakliyat firması olarak bizler Aksaray Erzurum arası ev taşıma, ofis taşıma, parça eşya taşıma işlerini iki il arasında değil bu illerden tüm ülkemize de taşıma işlemi gerçekleştiriyoruz.

Van ilimiz yerleşim ve nüfus bakımından küçük olduğu için taşınma işleri de şehir içi değil özellikle atama zamanı şehirlerarası taşıma çok olmaktadır. Firmamız bu hususta bilinçli olduğu için sizleri bu iki il arasında ve tüm şehirlere taşınma işlerinizde tam kapsamlı hizmet vermekteyiz.

Aksaray Erzurum evden eve nakliyat hizmeti tarafımızdan sigortalı ambalajlı ve asansörlü olarak sunulmaktadır. Aksaray Erzurum arası evden eve nakliyat fiyatları bakımından da sizlere uygun fiyat garantisi veriyoruz.

Aksaray Erzurum

Yorum Yazın

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.