Erzurum Antalya evden eve nakliyat firmaları

Erzincan Antalya evden eve nakliyat firmaları

Erzincan Antalya evden eve nakliyat önem verilmesi şart olan bir iştir. Erzincan Antalya nakliyat senelerin vermiş olduğu tecrübeyle hane taşımada sektörün öncü ismi haline gelmiş konumdadır.evden eve nakliyat denilince akla ilk gelen isim olan Erzincan Antalya nakliyat evinizi büyük bir tizlik ve özenle taşımaktadır. Baştan sona kadar yapılacak tüm işlemler bir taktik çerçevesinde hesaplanarak yapılır.

Evden eve nakliyat sırasında uyguladığımız başlıca işlemleri şu sırayla yapılmaktadır.

  • Müşterinin isteğine bağlı olarak taşınacak eşya tespitinin eksperlerimiz tarafından fiyatsız yapılması
  • Eşyanın miktarına uygun aracın seçilmesi
  • Eşyanın yükleme ve boşaltılması
  • Mobilyaların taşınma esnasında zarar görmemesi için ambalajı
  • Beyaz eşyanın (buzdolabı, çamaşır makinesi..) ambalajı
  • Gardırop türü mobilyanın de montesi ve montesi
  • Kırılacak eşyaların paketlenmesi
  • Bütün bu eşyaların araç içinde zarar görmeyecek şekilde istifi
  • Yeni hanede eşyanızın sizin isteğinize göre dizaynı

Erzincan Antalya evden eve nakliyat Büro Taşıma

Erzincan Antalya evden eve nakliyat hizmetinde olduğu gibi büro taşımada da cihan nakliyat size müessesesel ve meselesiz hizmet sunar. 1991’den  beri onlarca büro büro sağlık kurumu vergi dairesi arşiv fuar stand depo v.b büro eşyaları taşıyan kuruluşumuz sayısız müessesesel referans ele geçirmiştir .

Erzincan Antalya Şehirler arası Nakliyat

Türkiye’nin her yerine evden eve nakliyat ve ofis taşıma hizmeti sunmaktadır. Ev ofis ve büro taşımanın gerçek adresi olan cihan nakliyat tam 20 senedir gerek kalitesi gerekse hizmet anlayışı ile sizlere en modern taşımacılık anlayışını sunmaktadır.

Erzincan Antalya evden eve nakliyat ile Türkiye’nin her yerine şehirler arası taşımacılık ve nakli,yat işleriniz sigortalı olarak yapılmaktadır.Taşıma araçları firmamızın kendi öz malı olup tüm araçlarımız kapalı çelik kasadır.Dilerseniz şehirler arası nakliyat hizmetiniz de ödemeyi kredi kartınız ile  yapabilirsiniz

Erzincan Antalya Şehirler arası nakliyat hizmetinde firmamız size tam bir paket hizmeti sunmaktadır eşyalarınızın yüklemesi boşaltılması ambalajı monte ve de montesi tamamı ile firma personellerimiz yapılmaktadır.

 

Unutmayınız ki nakliye sigortası hiç bir vakit eşyalarınıza yapılmaz bu istikamette size verilen vaatler tamamen gerçek dışıdır eşyalarınız araçlar ile beraber sigortalanır ve araç üzerinde olabilecek her türlü negatiflikler üzerinden sigortalanır.

 

Yorum Yazın

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.