Kırşehir Ordu evden eve nakliyat

Kırşehir Ordu evden eve nakliyat yeni sistem taşımalarda öncelikle acaba eşyalarımız sigortalı mı tanıyor gibi sorularınıza çözüm olarak firmamıza ait olan 20 adet aracımızın tamamının anlaşmalı oluğumuz sigorta şirketi hdi sigorta güvencesi ile eşya başına 50 bin türk lirası ile sigortalıyoruz.Yani kısacası aracımızın üzerine binen her türlü eşya için kişi başı 50 bin türk lirası kasgo ve sigortalı dır. Sigorta neleri karşılar sorusuna gelince örneğin eşyalarınız bulunduğunuz ilden yüklendi ve hareket ettiği dakikadan itibaren yeni evinize ulaşana kadar sigortalıdır.

Kırşehir Ordu evden eve nakliyat hizmetin de önemli olan hususlardan biride nakliye aracı dır. Nakliye aracı firmamıza aittir ve kiralama araç kullanmamaktayız. Ulaştırma bakanlığından onaylı k3 yetki beldesine sahip olması gerekmektedir. Bu belgeye sahip olmayan nakliye firmalarına itimat etmeyin çünkü o bir nakliyat firması değildir.

Kırşehir Ordu şehirlerarası nakliyat için bizimle iletişime geçmek için daha ne bekliyorsunuz hem kaliteli ambalaj hem profesyonel personel hem de son model araçlar ile hizmet vermekteyiz.

Yorum Yazın

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.