ZONGULDAK Evden Eve Nakliyat

Firmamız ZONGULDAK Şehrinde evden eve nakliyat hizmeti vermektedir.

Zonguldak Evden Eve Nakliyat

Özcanlar nakliyat firması olarak bizler senelerdir Zonguldak evden eve nakliyat sektöründe sizlere hizmet vermekteyiz. Firmamız T.C. ulaştırma bakanlığı kara yolları genel müdürlüğünce verişen taşımacılık belgeli, tamamen yasal olarak çalışmaktadır. Dilerseniz yeterlilik sertifikamıza resmi sitemiz üzerinden hakkımızda sayfasında ulaşabilirsiniz.

Nakliye sektöründe kaliteli elde etmek zordur. Üstelik bizim gibi Türkiye geneline yayılmış, artık kurumsal çalışan bir firmaysanız bu durumda müşteri memnuniyetini sadece kaliteli hizmetle elde edemez aynı zamanda uygun fiyat garantisi sunmak zorunda kalırsınız ama biz halimizden memnunuz! Çünkü var olduğumuz günden bu yana her zaman misyonumuz müşteri memnuniyeti oldu.

Müşteri memnun edecek kalitede nakliye hizmeti 3 temel esas üzerindedir. İlk ikisi hizmet kaliteli, uygun fiyatlandırmadır (az önce de bahsetmiştik) bir diğer temel unsur ise hızdır. Özellikle Zonguldak ofis taşımacılığı yaparken bireysel ya da kurum müşterilerimize yönelik çalışmalarımız teslim saatini dakikasına kadar tutturmakla alakalıdır çünkü bu kişi & kurumlar için vakit nakit demektir.

Tabii ki ister bireysek ister kurumsal tüm nakliye işlemlerimizde hizmet sözleşmesi uyguluyoruz. Bu sözleşme aynı zamanda parça envanterini ve hasar tespit garantisini içerir ki ek olarak keşifle belirlenen ücretlendirme ve teslim saati de yer almaktadır. Ancak uzmanlığından emin, kendine güvenen bir nakliye ekibinin sizlere verebileceği güvencelerdir bunlar, bundan emin olabilirsiniz.

Çoğu belgeli nakliye firması için bile önemli değildir keşif işleminin yerinde olması… ama aslında ancak sahada, görerek belirlenen bir keşif doğru fiyatlandırma garantisi sunar. Aksi durumda nakliyeciler olası sorunlar için +ödemeler talep eder ki yerinde, ücretsiz keşif ayrıcalığı ile sizlere verdiğimiz işlem bedeli hizmet sözleşmemizde yer almaktadır. Bu sayede sabit fiyat rahatlığı ile bizimle çalışacaksınız.

Hizmetlerimiz içinde ileri tarihli taşınmalar konusunda yardımcı olabilmek için depolama hizmeti yer almaktadır. Ev, ofis kirası ödemek, büyük masraflar zorunda kalmadan nakliye işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Ayrıca evden eve nakliyat sektöründe olduğu için parça eşya taşımacılığından az önce de bahsettiğimiz gibi kurum taşımacılığına kadar her alanda yanınızdayız. Eğer firmamız ve hizmetleri hakkında +bilgi almak isterseniz mesai saatleri içinde müşteri hizmetlerimize ulaşabilirsiniz.