Parça Eşya Taşıma

Uygun araçlarmızla parça eşyalarınızı taşıabiliriz

Parça Eşya Taşıma

Özcanlar nakliyat olarak biz sadece evden eve nakliyat işlemlerinde değil küçük & büyük tüm nakliye işlemlerinde yanınızdayız. Kurum, sanayi, depo, ev, ofis parça eşya taşıma alanında sektörün hem en kaliteli hizmetini veriyoruz hem de en uygun rakamlarla müşteri memnuniyetini garanti ediyoruz.

Nakliye işlemi sadece yükün bir yerden bir yere taşınması demek değildir. Keşif, paketleme, yükleme, taşıma ve yerleştirme aşamasında birbirinden farklı birçok uzmanlık gereklidir. Bu nedenle firmamız personelleri arasında her zaman ihtiyaca yönelik marangoz bulunmaktadır, kapalı araç filomuz ve kaliteli şoförlerimizle de hizmetinizdeyiz. Aynı zamanda hizmetlerimizi tamamen müşteri memnuniyeti odaklı yapmamız, profesyonelliğimize güvenmemiz hasar sigortalı çalışmamıza neden olmaktadır.

Türkiye’nin neresinde olursanız olun, 81 ile yayılmış Özcanlar nakliye firmamız ofisleri üzerinden ya da internet sitemiz üzerinden ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz, aynı zamanda hafta içi mesai saatlerinde müşteri hizmetlerimizi de arayabilirsiniz. Bizi sadece lokal olarak belirli bir bölgede hizmet vermiyoruz, profesyonel bir şekilde Türkiye genelinde hizmet veriyoruz, gelip bizim hizmet kalitemizden gerçekten de yararlanmak ister misiniz?

ÜCRETSİZ EKSPERTİZ NE DEMEK?

Ekspertiz hizmeti keşif olarak adlandırılabilir. Taşınma anında nakliye fiyatına etki edecek tüm faktörler değerlendirilir. Bu durum taşınacak sadece eşyanın türü, miktarı ile alakalı değildir. Aynı zamanda mesafe, asansör kullanımı ve monte & de-monte gerekip gerekmediği ile de alakalıdır. Bu nedenle tüm ekspertiz hizmetlerinde en doğru sonuç sadece yerinde sağlanabilir.

Firmamız internet sitesi / Hakkımızda sayfası üzerinden incelediğinizde T.C. ulaştırma bakanlığı kara yolları genel müdürlüğünce verişen taşımacılık sertifikası sahibidir. Yani nakliye işlemlerini tamamen yasal mevzuatın gerektirdiği şekilde yapıyoruz ama aynı zamanda (sadece faturalı hizmetle kalmadan) hasar sigortalı, garantili taşımacılık yaptığımızın altını çizmemiz gerek.

Her zaman en doğru ekspertiz hizmeti sadece yerinde olandır, diğer türlü nakliye işleminin ne kadar zaman ve masrafla tamamlanacağı asla tahmin edilemez. Yerinde ekspertiz ile sizlere doğru rakamdan hizmet sunuyoruz ve hizmet bedelimizi de iş öncesi imzalanan sözleşmede açıkça belirtiyoruz.. Çünkü firmamız her zaman müşteri memnuniyetine değer verir.

Bulunduğunuz yerden, Türkiye’nin yerine sizin için parça eşya taşıma hizmetini küçük & kapalı araçlarla, en uygun fiyatlandırma üzerinden yapacağımızı garanti ediyoruz.