Kurum Taşıma

Resmi kurum nakliyesinde bir çok referansımız mevcuttur

Kurum Taşıma

Nakliye işlemi her zaman zordur. Tabii ki nakliye şirketleri tam da bu anda imdadınıza yetişiyor çünkü hem ekip deneyimleri hem de ekipman kalitesi bakımından nakliye ile alakalı uzmanlaşarak ciddi anlamda zor olan taşınma işlemini mümkün olan en kaliteli, hızlı şekilde gerçekleştirirler. Özcanlar nakliyat firması olarak senelerden beridir gelen deneyimlerimizle yanınızdayız, sizlere gerçekten de profesyonel anlamda yardımcı olabiliriz.

Eşya taşıma genel anlamda zor evet ama doğru nakliye firmasıyla bu soruna köklü bir çözüm üretebilirsiniz. Nakliye firmalarına karar verirken muhakkak olarak önceliğini T.C. ulaştırma bakanlığı kara yolları genel müdürlüğünce verişen taşımacılık sertifikası var mı, yok mu sorgulaması olmalıdır. Bu belgelendirme olmadan sizlere en kaliteli hizmeti verse de (kişi ya da firmalar) muhakkak olarak bu hizmetten uzak durmalısınız çünkü korsan nakliyat sınıflandırmasına girer ve hiçbir zaman meydana gelirse kazaların geri ödemesi olmaz ve fatura kesemezler, ek olarak dolandırıcılarla benzerdir (sertifikasız çalışırlar), bu nedenle dolandırılmak gibi çok daha zor bir duruma düşebilirsiniz.

Ek olarak, tüm nakliye hizmetleri içinde kurum taşıma en zorudur diyebiliriz. Şahsa ya da devlete ait kurum binalarının taşınması sırasında dikkat edilmesi gereken en büyük durum ise hasar sigortasıdır. İşini profesyonel anlamda yapan bir nakliye firması ile muhakkak her parça ayrı ayrı sigortalanarak çalışmalı ve eğer

meydana gelirse tüm maddi kayıpları telafi etmelisiniz. Aynı zamanda hız… uzmanlık tabii ki dikkati de beraberinde getirir ama hız nakliye işleminde önemlidir.

Özcanlar nakliyat firması olarak tüm kurum taşıma ve diğer nakliye işlemlerimizde tamamen garantili (hasar sözleşmeli) nakliye hizmeti vermekteyiz, buna ek olarak hasar sözleşmemiz iş sözleşmesi olarak da değerlendirilebilir. Bu sözleşme içinde muhakkak olarak teslim tarihi, keşif aşamasında belirlenen ücret de yer alır.

Nakliyeciliğin fiyat belirleme aşaması (bilhassa kurum ve diğer büyün nakliyat işlemleri için) sahada yapılmalıdır. Küçük & büyük tüm taşıma işlemlerinizde sahada ve ücretsiz keşif (ekspertiz) hizmeti veriyoruz. Fiyatlarımızı tabii ki kaliteli, hızlı nakliyecilik hizmetini kapsayan en uygun rakamlardan sizlere iletiyoruz. Müşteri memnuniyeti adına, müşterilerimiz her zaman bizim için değerlidir.