MARDİN Evden Eve Nakliyat

Firmamız MARDİN Şehrinde evden eve nakliyat hizmeti vermektedir.

Mardin Evden Eve Nakliyat

Mardin ve tüm Türkiye’de yıllardır hizmet veren firmamız Özcanlar nakliyat parça eşya taşıma, ofis, ev ve kurum taşıma işlemlerine kadar yanınızda. Uygun fiyat garantisiyle her türlü nakliye işleminiz en kaliteli şekilde gerçekleştirilir. Nakliyecilikte kalite zor elde edilen bir çizgidir çünkü nakliyecilik birçok uzmanlığı içinde barındırır, bunlar; şoförlük, marangozluk, işçilik… bu nedenle bu sektörde kaliteli hizmet muhakkak senelerin tecrübesi ile elde edilebilir.

Tabii ki kaliteli hizmet demek aynı zamanda hız demektir. Zaman kavramı özellikle ofis, kurum taşımacılığında önemlidir ama Mardin evden eve nakliyat işlemlerine kadar her türlü nakliye hizmetinde siz değerli müşterilerimize hizmet sözleşmemizde teslim tarihini kesin olarak bildiririz. Eğer bu süre aşarsa o zaman zaman kaybınız karşılığında indirimlerimizle sizleri memnun edebiliriz. Aynı zamanda parça başı eşya sigortalayarak sizlere en güvenilir nakliye hizmetini vermekteyiz.

Tabii ki her sektörde olduğu gibi nakliyecilik sektöründe de fiyatlar belirli bir orandadır. Açılış rakamı dediğimiz 1’inci katlar arası en kısa mesafe taşıma işleminin bile altında, üstelik yerinde keşif yapmadan sizlere fiyat veren ve Mardin en ucuz nakliyat firması olduğunu iddia eden kişilere güvenmemelisiniz, taşımacılık sadece T.C. ulaştırma bakanlığı kara yolları genel müdürlüğünce verişen taşımacılık belgesi ile yapılabilir ki bu durum fatura kesebilmekle alakalı olduğu kadar iş disiplini, yeterlilikle de alakalıdır.

Yani korsan nakliye şirketleri ile çalıştığınız zaman meydana gelmesi muhtemel olan kazaların maddi karşılığını hiçbir şekilde elde edemezsiniz ki korsan nakliye firmaları ile dolandırıcılar arasında hiçbir fark yoktur. Yani eşyalarınızı, nakliye işlemi için anlaştığınız bedeli kaybedebilir, ufak kârlar elde etme peşindeyken çok büyük bedeller ödeyebilirsiniz.

Marangozlu taşımacılık yaparken işinde uzman ekip ve kaliteli ekipmanlarla sizlere hizmet veririz. Aynı zamanda Mardin asansörlü taşıma işlemlerimizde firmamız demirbaşları kullanılmaktadır. Bu nedenle +kiralama bedeli olmadan en uygun asansörlü taşıma hizmetini almış olursunuz. Tüm keşif işlemlerimiz yerindedir ve ücret talep edilmemektedir. Dilerseniz müşteri hizmetlerimiz üzerinden dilerseniz Özcanlar nakliyat Mardin ofislerine gelerek daha detaylı bilgilendirme alabilirsiniz.