BAYBURT Evden Eve Nakliyat

Firmamız BAYBURT Şehrinde evden eve nakliyat hizmeti vermektedir.

BAYBURT EVDEN EVE NAKLİYAT

Özcanlar nakliyat firması olarak biz sadece Bayburt evden eve nakliyat işlemlerinde değil aynı zamanda ofis, depo, ev taşımacılığında da yanınızdayız, çalışma disiplinimiz tamamen müşteri memnuniyeti üzerinedir ve aşağıda saydığımız kriterler sizlere kaliteli hizmet verebilmek adına her nakliye işleminde muhakkak izlediğimiz yollardır.

· Keşiflerimiz tamamen ücretsizdir ve muhakkak yerindedir. Nakliye için olması gereken ücretlendirme ancak yerinde yapılan keşif çalışması ile mümkün olabilir aksi halde müşteriden istenen ücret yanlıştır ve genelde nakliye firmasını korur niteliktedir.

· Çalışmalarımızın tamamında muhakkak sigortalı taşımacılık yapıyoruz. Sadece T.C. ulaştırma bakanlığı kara yolları genel müdürlüğünce verişen taşımacılık belgeli çalışma değil, ek olarak muhakkak sigortalı, hizmet sözleşmeli çalışmalar yapıyoruz. Bu şekilde içiniz rahat bizimle çalıştığınızı hissedebilirsiniz.

Önemli NOT: Hizmet sözleşmesi sırasında parça parça eşya & ml envanteri çıkarılır ve ürünleriniz bu bağlamda sigortalanır ama aynı zamanda keşifle belirlenen taşımacılık ücreti ve ek olarak teslim saati de bu sözleşmede yer alır, bu sayede gerçekten de her anlamda içiniz rahat hizmet almış olursunuz.

Ayrıca, firmamız müşteri için eğer talep edilirse Bayburt depo hizmeti de sunmaktadır. Ev, ofis taşımacılığı için ileri tarihli işlemlerinizde fazladan kira bedeli ödemeden çok uygun fiyatlandırmalarla depo hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Firmamız asansörlü taşıma hizmetine ek olarak büyük mobilyalar için marangozlu taşımacılık da yapmaktadır, bu sayede bütün büyük eşyanız zarar görmeden, yer kaplamadan taşınmış olur ki muhakkak her işlemimiz sigortalıdır bu nedenle eşyalarınızın maddi değer ile alakalı asla endişe etmeden bizimle çalışabilirsiniz, bizi seçtiğiniz için asla pişman olmayacaksınız çünkü firma olarak önem taşıdığımızın farkındayız ve sizlere, iş ahlakımız sayesinde gerçekten de değer veriyoruz.

Bugün firmamızla çalışmak için yapmanız gereken tek şey sadece bizimle iletişime geçmek. Mesai saatleri içinde bizlere müşteri temsilcilerimiz üzerinden ulaşabileceğiniz gibi isterseniz ofislerimize gelebilir ya da resmi sitemiz üzerinden direkt online keşif talebinde bulunabilirsiniz.

Sitemiz üzerinde nakliye sektörü ile alakalı çalışmalarımızın tamamı referanslar kısmımızda yer almaktadır, dilerseniz bu çalışmalarımızı da inceleyebilirsiniz. Tüm uzmanlığımızda her zaman sizin yanınızdayız, birlikteyiz.