Ofis Taşıma

Ofis yada büronuzmu taşınacak, tam bizim işimiz !

Ofis taşımacılığı her zaman önem ve özen gösterilmesi gereken bir nakliye işlemi olarak ön plana çıkar. Ofis değişimi gerçekleştirilirken eşyaların her birinin güven içerisinde olması en önemli noktaların başında gelir. Çok sayıda eşya bulunan kurumsal ofislerin taşınmasında her işlem aşaması oldukça titiz şekilde yürütülmelidir. Emniyet, taşıma ve aynı zamanda yerleştirme açısından detaylı çalışma gerekliliği bulunan ofis taşımacılığının her adımında dikkatli olunması zorunluluğu bulunur. Ofis taşımacılığı konusunda sahip olduğumuz tecrübe doğrultusunda, zahmetsizce kurumsal işlemlerin tamamını gerçekleştirmekteyiz. Hazırlık aşamasından başlayarak nakliye işleminin sonlanması aşamasına kadar her adımın kolaylıkla gerçekleştirilmesinde rol oynuyor olmamızın farkını her açıdan yaşayabilme olanağınız mevcut. Zahmetsiz olarak gerçekleştirilecek ofis taşımacılığı işlemlerinde, güvenceli olarak gerçekleştirdiğimiz hizmetin farkını her açıdan göstermekteyiz.

Ofis Taşımacılığı İşlem Adımları

Ofis taşımacılığının gerektirdiği işlemlerin tamamını eksiksiz olarak gerçekleştiren firma olarak, kusursuz bir süreç yürütüyoruz.

İlk olarak ofislerin taşınmasında gerekliliklerin belirlenmesine yönelik olarak alanlarında yetkin personellerimizle tespit çalışmasını gerçekleştirmekteyiz. Taşınması gereken eşyaların ne olduklarının ve miktarların görülebilmesine yönelik tespite göre araç belirlemesiyle birlikte ambalajlama için şartlar belirlenir. Ofisin bulunduğu konuma göre uygun taşımacılık sistemi her zaman dikkat ettiğimiz planlama aşamalarından biri olur.

Eşyaların demonte edilerek kolilenmesi, uzman personellerimizle kısa süre içerisinde titiz şekilde gerçekleştirilir. Ofis eşyalarının tamamına yönelik olarak gerçekleştirdiğimiz çalışmalar sayesinde yüklemenin tamamlanmasında özel hizmet anlayışını sağlarız.

Ofis taşımacılığı işleminin son adımında, belirlenen adrese varılmasının ardından eşyaların sorunsuz şekilde indirilerek ofise taşınmasıdır. Ayrı ayrı özel olarak ambalajlanmış halde olan eşyalar, taşındıktan sonra ambalajlama işlemi kadar özenli şekilde açılırlar.

Son adımdaysa demonte edilen eşyaların tekrar montajı gerçekleştirilir.

Her aşamada benzersiz bir ofis taşımacılığı çalışma prensibini benimsiyor olmamızın kalitesini ve farkını kolaylıkla yaşayabilme olanağına sahipsiniz.

Her Büyüklükteki Ofis için Kusursuz Ofis Taşımacılığı

Ofislerin tamamına yönelik olarak üstün çalışma anlayışını benimseyerek gerçekleştirdiğimiz işlemler sayesinde hiçbir sorunla karşı karşıya kalmadan ofisinizi taşıyabilme olanağını sağlarız. Her büyüklükte olan ofis için eksiksiz olarak sağladığımız çalışma anlayışı sayesinde yarattığımız farkla sektörde ön plandayız.