Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler arası Evden Eve Nakliyat hizmetini tüm ilçelerde sunuyoruz.

Şehirler Arası Nakliyat

Bugün Özcanlar nakliyat firması olarak Türkiye’nin 81 ilinde sizlere hizmet veriyoruz, şehir içi nakliyat hizmetimize ek olarak şehirler arası nakliyat hizmetlerimizle de yanınızdayız. Küçük, büyük demeden parça eşya taşıma işlemine kadar her türlü nakliye hizmetinde tam kalite ile hizmet verdiğimizin altını çizeriz. Firmamız geniş araç filosu tüm taşıma işlemleri için uygundur, kapalı tip araçlar kullanmaktayız. Buna ek olarak T.C. ulaştırma bakanlığı kara yolları genel müdürlüğünce verişen taşımacılık sertifikası sahibi olduğumuzu internet sitemiz, hakkımızda sayfası üzerinden görebilirsiniz. Bu durum önemlidir çünkü Türkiye’de maalesef nakliye işlemlerinde meydana gelen sıkıntı, kaza ve şikayetlerin tamamına yakını korsan nakliyeciler ve nakliyecilik sektörünü mesken tutan dolandırıcılardan kaynaklanmaktadır. Ek olarak sertifika sahibi olsa da bir kuruluşun doğru

hizmet verdiğini söylemek zor. Çünkü tüm çalışma hayatında esas olan tek bir gerçek vardır, bu da müşteri memnuniyeti ve bu misyonu belirlememiş firma / kişi ve kurumlar her zaman var, var olacaktır.

Dilerseniz sizlere bir nakliye hizmetini baştan sonra nasıl gerçekleştirdiğimizi açıklayalım, bu şekilde firmamız uzmanlığını ve iş ahlakını tamamen görebilirsiniz.

· Ücretsiz & Sahada Keşif,

Firmamız keşif hizmetini sahada, tamamen ücretsiz olarak gerçekleştirmektedir, bununla istenilen ama kaliteli nakliye hizmeti için gerekli olan bedeli tam talep edebilmek, asla müşterilerimizin zarar etmesine müsaade etmemek.

· Sözleşme & Fatura

Firmamız sadece faturalı değil aynı zamanda garantili (sözleşmeli) nakliyat yapmaktadır, bu sayede hiçbir zaman olası kazaların maddi yükünü üstlenmek zorunda kalmazsınız, ek olarak hizmet bedelimizi de sözleşmede belirtiriz ki bu da nakliyat esnasında fiyat artışını engeller.

· Paketleme, monte & de-monte

Eşya paketleme sırasında kullanılan kaliteli ekipmandan, ekip kalifiyesine kadar tamamen profesyonel hizmet almanın rahatlığını yaşayacaksınız, marangozlu nakliyat sayesinde ağır mobilyalarınız hiçbir zarar görmeden sök & tak hizmeti ile taşınacaktır, bundan emin olabilirsiniz.

· Yerleştirme

Yerleştirme ve paketleme sırasında duruma göre asansörlü nakliyat hizmeti de sunuyoruz, bu aşamada kullandığımız asansörün firmamıza ait olması demek asansör kiralama bedeli ödemeyeceğiniz için bu hizmeti her zaman olduğu gibi en uygun şekilde elde etmeniz demek olacak.

· İş teslimi

Ödeme aşaması, firmamız bu aşamada hizmetlerini tamamlamıştır.