ŞIRNAK Evden Eve Nakliyat

Firmamız ŞIRNAK Şehrinde evden eve nakliyat hizmeti vermektedir.

ŞIRNAK EVDEN EVE NAKLiYAT

Firmamız Özcanlar nakliyat artık Şırnak evden eve nakliyat işlemlerinizde de yanınızda. Lokal bir firma değiliz ya da yeni faaliyete geçmedik. Daha önce Türkiye genelinde birçok ilde ofislerimiz zaten vardı ve 10+ senenin getirdiği uzmanlıkla bu sektörde çalışmalarımızı yürütüyoruz. Sadece artık Şırnak sigortalı taşımacılık alanında burada da bir ofisimiz var ve Şırnak merkezli şehirler arası nakliye işlemlerinizde ya da Şırnak il içi nakliye işlemlerinizde de yanınızdayız. Firmamızı kaliteli hizmet kapsamında değerlendirirken sigortalı taşımacılığa ek olarak sabit fiyat ve zamanında teslim garantimizi de hesaplamalısınız. Nakliyecilik ücretleri son dönemlerde, özellikle ekonomik krizin baş göstermesi ile gerçekten de cep yakar bir hale geldi ama firmamız kalifiye ekip, kaliteli ekipman mantığı ile olabilecek en uygun fiyat garantili nakliye işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Üstelik ücretsiz keşif avantajı ile. Nakliye işlemlerinizin başlaması için yapmanız gereken tek şey bizlere ulaşmak ve ücretsiz keşif için talepte bulunmak, bunu iki şekilde yapabilirsiniz; müşteri hizmetlerimizi kullanarak, mesai saatlerinde ve aynı zamanda dilerseniz artık Şırnak merkez ofisimize de gelebilirsiniz ya da biz sizlere ulaşalım, ne dersiniz? Eğer resmi sitemiz üzerinden online ücretsiz keşif talebinde bulunursanız bu durumda sizlere en kısa sürede ulaşabiliriz. Kaliteli hizmet vermek sadece sözle alakalı değildir, biz bu sektörde zaten olması gereken T.C. ulaştırma bakanlığı kara yolları genel müdürlüğünce verişen taşımacılık belgesine ek olarak aynı zamanda teslim saatine kadar zaman, ücret ve kaza & hasar garantili çalışmaktayız.

Tabii ki tüm bu hizmetlerimize ek olarak eğer dilerseniz uzun ya da kısa süre fark etmeksizin Şırnak depolama hizmetimizden de faydalanabilirsiniz. Bir de söylemekte fayda var çünkü nakliye sırasında bilhassa ev hanımlarının sorunudur mutfak toplanması ama firmamız eğer dilerseniz ek paket olarak mutfak eşyalarının da toplanması aşamasında sizlere yardımcı olabilir. Her zaman en profesyonel anlamda çalışan firmamız hem ekip hem de ekipman kalitesi bakımından tartışılmazdır. Kapalı tip araç filomuz, firmamıza ait asansörlerimiz sayesinde her zaman en kaliteli hizmeti alabilirsiniz. Nakliyecilik sektöründe bizim farkımızla hizmet almak ve zor görünen taşınma işlemlerini en kolay şekilde halletmek için yapmanız gereken tek şey bizi seçmek, o kadar.