Hakkımızda

Hakkımızda biraz bilgi vermek isteriz

Özcanlar Nakliye, geçmişten günümüze kadar sahip olduğu tecrübe doğrultusunda ev ve ofis nakliye işlemlerinizde hizmet verir. Şirketimizin sahip olduğu geniş araç filosu sayesinde, her ihtiyaca uygun olarak en iyi araçlarla taşımacılık işlemlerinin aktif olarak gerçekleştirilmesi sağlanır. Kayseri ilinde geçmişten günümüze kadar sunduğumuz nakliye hizmetlerimizle beraber adımızdan sıklıkla söz ettirmeyi başarıyor olduğumuz gibi aynı zamanda bir o kadar da fark yaratan çalışmalara sahibiz. Uzman personellerimizle beraber eksiksiz olarak tüm taşımacılık ihtiyaçlarını karşılayarak beklentilerinizi karşılamaktayız. Tüm işlemleri özenli şekilde gerçekleştiriyor olmamızın fark yaratan seviyesini her çalışmamızda bulabilme ayrıcalığına sahipsiniz. Eşyalarınızın tamamını kolaylıkla bulunduğunuz noktaya gelerek alıyor ve hedef noktaya hiçbir sorun olmadan götürüyoruz.

%100 Müşteri Memnuniyet Odaklı Nakliye Hizmeti

Müşteri memnuniyet seviyesini %100’e çıkarmamızla fark yaratmaktayız. Dünden bugüne sahip olduğumuz üst düzey kaliteli hizmetin ayrıcalıklarıyla beraber Özcanlar Nakliye olarak sizlere memnun kalacağınız hizmetleri eksiksiz olarak sunuyoruz. Yüksek kalitede nakliye hizmeti almak istediğiniz her an 7/24 iletişim kurabilme olanağınız mevcut. Şirketimizin sahip olduğu çalışma anlayışı ilk günden itibaren aynı seviyede olduğu gibi, her geçen gün nakliye işlemlerinin ihtiyaçlarına uygun olarak da değişimlere uyum sağlamış modern bir markayız. Asansörlü, ambalajlı ve bunlara ek olarak depolama olanağına sahip nakliye işlemlerimizin tamamında sizlere en iyiyi sunmaktan kıvanç duyarız.

Her Aşamada Kalite ve Profesyonellik

Sektörel açıdan tüm gelişmeleri takip ediyor olmamızla beraber, müşteri isteklerimizin de bilincinde olarak çalışmalarımızı tamamlamaktayız. Her açıdan gelişmiş ve aynı zamanda üstün nakliye hizmetlerini yürüten marka değerimizle beraber hem ev hem de ofis taşımacılık işlemlerinde en iyi sonuçları sunarız. Maddi manevi yaşayabileceğiniz tüm kayıpları engellediğimiz gibi aynı zamanda ihtiyaçlar özelinde sunduğumuz hizmetlerde, uzman personellerimizle sağlıklı taşımacılık işlemleri gerçekleştiririz. Eşyaların güvenliğini sağlamak adına yüksek korumaya sahip olan ambalajlara, profesyonel personellerimiz sayesinde eşyalarınızı yerleştirerek nakliye gerçekleştirmekteyiz. Monte ve demonte işlemleri için de sahip olduğumuz marangozlarımızla beraber hiçbir sorun yaşamadan kolaylıkla taşınmaları tamamlarız.

Her aşamada kalite ve profesyonellik değerlerine uygun olarak yürüttüğümüz Kayseri nakliye hizmetimizle beraber, her zaman hizmetinizdeyiz.

 


Hakkımızda | Fotoğraflar