KÜTAHYA Evden Eve Nakliyat

Firmamız KÜTAHYA Şehrinde evden eve nakliyat hizmeti vermektedir.

KÜTAHYA EVDEN EVE NAKLİYAT

Kaliteli hizmet nedir? Öncelikle bunu açıklamak lazım. Çünkü her ne kadar profesyonel ve tamamen yasal olsa da çoğu firma müşteri memnuniyetini baz almadan hareket ediyor, bu durumda verilen hizmetin kaliteli olduğundan bahsedilemez. Nakliyat sektöründe de kalite aynı anlama gelir ama iş aşamasında zorluklar daha fazladır ve fiyat her zaman nakliyenin koşullarına bağlıdır, bu sektörde sabit bir rakamın olmaması fırsatçıların, korsan nakliyecilerin ve hatta bazen yasal olarak çalışsa da suiistimalci nakliye firmalarının müşterileri üzmesine neden oldu. Dolayısıyla nakliyenin en önemli aşaması keşiftir, diyebiliriz. Özcanlar nakliyat firması olarak Kütahya evden eve nakliyat işlemlerinde ve diğer tüm çalışmalarımız öncesinde keşif işlemlerimizi yerinde yapıyoruz. Bu sayede o nakliye işleminin tüm detaylarını ayrıntılı bir şekilde anlayabiliyor ve hizmet için doğru bedeli talep edebiliyoruz.

Her ne kadar ilk bakışta anlaşılması zor olsa da nakliyecilik sadece mazot giderleri ve elemanla alakalı değildir. Özellikle de Kütahya şehirler arası nakliyat işlemlerini ele alırsak bu durumda otoyol geçişleri, köprü ücretleri de hesaplanmalıdır. Aynı zamanda taşınacak eşya yoğunluğu da çok önemli. Bizler sizinle sadece ev, ofis taşımacılığı alanında değil aynı zamanda şehirler arası parça eşya taşıma alanında da çalışmalarımızı yürütüyoruz, tabii ki fiyatlandırmamız eşya yoğunluğu, türü ile alakalı olarak şekillenir.

Ayrıca monte & de-monte gerektiren işlemler, taşınmada asansör kullanılması da nakliyecilik fiyatını etkileyen durumlardır. Tüm nakliye işleminde baştan sonra sigortalı taşımacılık yaparak gerçekten kaliteli hizmet almanıza neden oluruz. Amacımız işlemlerimizi her aşamasında müşteri bilgi, deneyimi ile birlikte yürütmek ki kaliteli hizmetle alakalı düşündüğünüz zaman yasal çalışma da önemlidir, değil mi? Sitemiz hakkımızda sayfasını takip ederek T.C. ulaştırma bakanlığı kara yolları genel müdürlüğünce verişen taşımacılık belgemizi her an inceleyebilirsiniz. Ek olarak tüm işlemlerimizde parça parça envanter yapılır ve hizmetimizin tamamı sabit fiyat, hasar garantilidir. Ücretsiz keşif talebinizi sitemiz üzerinden online olarak ya da direkt müşteri hizmetlerimize mesai saatlerinde ulaşarak oluşturabilirsiniz, aynı zamanda sizlere en yakın Özcanlar nakliyat firma ofislerimizden birine de gelebilirsiniz.