Eşya Paketleme & Ambalajlama

Eşyalarınızı isterseniz biz paketliyoruz

Eşya Paketleme – Ambalajlama

Bugün taşınma işlemi en çok ev hanımları için zordur, diyebiliriz. Eşya paketleme – ambalajlama her zaman taşınma (nakliyat) işlemlerinin bel kemiğidir ve en zor kısmıdır diyebiliriz. Tabii ki belki daha önce uğraşmamışsanız bilemezsiniz ama en zor paketleme ve ambalajlama küçük ev aletleri için geçerlidir. Bu nedenle de neredeyse tüm nakliye firmaları mutfak paketleme – ambalajlama işlemini müşterinin sorumluluğuna bırakır.

NOT * Firmamız Özcanlar nakliyat mutfağın paketlenmesinde de sizlere hizmet vermektedir, neden arkanıza yaslanarak hayatınızın en kolay taşınmasını keyifle izlemiyorsunuz?

Firmamız tamamen müşteri memnuniyetine dayalı çalışmaktadır bu nedenle Eşya Paketleme – Ambalajlama gibi nakliyeciliğin en önemli nüanslarından birinde muhakkak en uzman ekip ve en kaliteli malzemeler ile çalışır. Tabii ki bir işi sorumluluk alarak yapmak başka. Sizin eşyalarınızın tamamını tek tek sigortalayarak çalışıyoruz, eğer meydana gelirse kayıplar tamamen bize ait oluyor ve kazasız, hasarsız çalışma için en az sizin kadar istekli oluyoruz, bu sizler için önemli değil mi?

Eşya Paketleme – Ambalajlama dışında da nakliyecilik özellikle firmalar için zordur evet ama bu başlık altında bu konuda daha detaylı ineceğiz. Çünkü paketlemenin sadece küçük eşyalar olmadığını da bilinmelidir, aynı zamanda yatak odası, yemek odası gibi monte & de-monte gerektiren işlemler sokaktan geçen adamın ya da herhangi bir yevmiyecinin yapamayacağı kadar uzmanlık gerektiren işlemlerdir. Bu uzmanlığı sizlere marangoz takım arkadaşlarımız sunmakta.

Bugün doğru işi doğru uzmanlığa sahip ekip üyemize ve en kaliteli malzemeler ile yaptırıyoruz bu nedenle firma olarak sizleri memnun edebiliyoruz ama zaman da önemlidir. Her zaman kalitenin belirlenmesinde zaman diğer tüm gereksinimler kadar hatta daha fazla önemli olmuştur.

Gelin bizimle çalışın, bu sayede; sigortalı & sözleşmeli nakliye hizmeti alarak eğer oluşursa tüm eşyalarınızın maddi kaybını karşılayalım, aynı zamanda ücretsiz keşif hizmetimizle belirlediğimiz uygun fiyatlandırmamızı sizlerle sözleşmede açık açık belirtelim ve hatta teslim tarihini de bu sözleşmede açıkça belirtelim ki gerçekten de işinde uzman bir nakliye firması ile çalıştığınızdan sizler de emin olun, ne dersiniz?


Eşya Paketleme & Ambalajlama | Fotoğraflar