KIRIKKALE Evden Eve Nakliyat

Firmamız KIRIKKALE Şehrinde evden eve nakliyat hizmeti vermektedir.

KIRIKKALE EVDEN EVE NAKLİYAT

Firmamız Özcanlar nakliyat yasal olarak, faturalı hizmet vermenin yanında aynı zamanda parça parça tüm eşyalarınızı sigortalar, bu da asla maddi kayıp yaşamayacağınız anlamına gelir. Nakliyecilik sektöründeki profesyonellik sadece hızla alakalı değildir, firmamız her zaman kalifiye ekip, kaliteli ekipman mantığı ile önce iş güvenliğinden yana adımlar atar ve fiyat sabit şekilde sizlere hizmet verir, bizi seçtiğiniz için asla pişman olmayacaksınız.

Her nakliye işlemi için en önemli aşama muhakkak keşif aşamasıdır diyebiliriz. Çünkü bilirkişi tarafından yani nakliyeciler tarafından taşınma tüm detaylarına varana kadar incelenir, bu nedenle önemlidir. Ek olarak bu aşamada sahada olmak da önemlidir. Sadece duyarak fiyat vermek genelde müşteri için olumsuz etkiye neden olur.

İsterseniz nakliye aşamasında fiyat neden, hangi faktörlere bakarak değişir sizinle inceleyelim.

NAKLİYATTA FİYAT NEYE GÖRE BELİRLENİR?

· Yol giderleri, mazot

· Eşya miktarı

· Paketleme & Ambalaj malzemeleri, işçi giderleri

· Kullanılan varsa asansör (kat yüksekliği)

Yukarıdaki tüm maddeler nakliyecilikte fiyat belirleme aşamasında önemli adımlardır. Yol sadece mazot kullanımı ile alakalı değildir, Kırıkkale evden eve nakliyat işlemlerinin şehir içinde olanları için geçerli değildir ama Kırıkkale şehirler arası nakliyat işlemlerinde otoyol ücretleri, varsa köprü geçişleri fiyatın değişmesine neden olur. Diğer kalemlerde ise en önemli belirtmemiz gereken durum asansör kullanımı ile alakalıdır. Asansör kullanımında 17 kata varana kadar taşıma gerçekleştirebiliyoruz, aynı zamanda bu ekipmanın bizlere ait olması asansör kiralama bedelinden kurtulmanıza neden olur.

Bu ve bunun gibi ufak detaylar çok önemlidir, doğru hizmeti ucuza sunmak firmamızın müşteri memnuniyeti adına en önemli kriteridir.

Aynı zamanda sadece ev taşımacılığı değil yanı sıra parça eşya taşımacılığından kurum taşımaya kadar her alanda hizmetinizdeyiz. Üstelik firmamız lokal değildir, Türkiye genelinde birçok bölgede ofislerimiz vardır. Dilerseniz ücretsiz keşif için firmamız Kırşehir ofisine gelebilirsiniz ama buna ek olarak direkt internet sitemiz üzerinden ya da hafta içinde mesai saatleri müşteri hizmetlerimize ulaşarak da ücretsiz keşif işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

Sabit ve uygun fiyat, en kaliteli hizmet ve zamanında teslimat için bol referanslı şirketimizi seçebilirsiniz, her zaman hizmetinizdeyiz.