BOLU Evden Eve Nakliyat

Firmamız BOLU Şehrinde evden eve nakliyat hizmeti vermektedir.

BOLU EVDEN EVE NAKLİYAT

Firmamız internet sitesi üzerindeki hakkımızda sayfasını takip edecek sahip olduğumuz T.C. ulaştırma bakanlığı kara yolları genel müdürlüğünde verişen taşımacılık sertifikasını inceleyebilirsiniz. Bugün Bolu evden eve nakliyat firmalarının tamamının lokal olduğunu sizler de fark ediyor olmalısınız. Ancak Bolu merkezli taşımaları (gerekirse) Türkiye’ye, tüm illere taşımaktadırlar ve nakliye hizmeti sunmaları için taşıdıkları malın yoğunluk olarak kâr getirmesine önem verirler. Parça eşya, ofis, ev, depo ve sanayi taşımacılığına kadar hiçbir zaman taşıdığı mal & eşyanın boyutuna ve miktarına bakmadan hizmet veren, tüm Türkiye’de global bir nakliye firmasıdır.

Tamamen yasal, doğru araç filosuyla en hızlı ve güvenli nakliye hizmetini hasar sözleşmeli olarak almak ister misiniz? Hem de doğru fiyatlandırmalar üzerinden. Öncelikle firmamızın misyonunun sadece müşteri memnuniyeti olduğunu söylememiz lazım. Ücretsiz keşif aşamasında zamanın gerektirdiği en yüksek şartlarda, kaliteli nakliye hizmeti için en uygun fiyat sizlere sunulur. Keşif aşamamız yerindedir. Çünkü nakliye işlem giderlerinin tamamı saha, taşınma koşulları ile alakalıdır, bu nedenle keşif aşamasında yerinde olmadan, görmeden verilen fiyatlandırmaların tamamı müşteri değil, firma taraftarıdır, abartılır.

Nakliyecilikte abartılı fiyatlandırmalardan kaçmalısınız evet ama aynı zamanda bu sektörde maalesef ucuz hizmet bahanesi ile korsan taşımacılık yapan hatta dolandırıcılar da bulunmakta. Bu nedenle en ucuz nakliye hizmeti verdiğini iddia eden firmalardan da kaçınmalı, K belgelerini görmek istemelisiniz.

Fiyatlandırma aşamasında dikkat ettiğimiz faktörlerin başında müşteri memnuniyeti gelmektedir. Daha sonra mesafe (mazot, otoyol ve köprü geçiş ücretleri, vs.), eşya miktarı, kat yüksekliği, paketleme gibi detaylar değerlendirilir ve en kaliteli hizmeti mümkün olan en uygun ücretlendirme ile sizlere sunarız. Eğer çalışma başlarsa daha iş başlamadan iş & hasar sözleşmesi imzalanır. Firmamız uzmanlığına, ekip kalifiyesine ve ekipman kalitesine sonuna kadar güvenmektedir. Bu nedenle taşıma sırasında eğer meydana gelirse kazaların tüm maddi kayıplarını müşterilerimize yansıtmadan, biz karşılıyoruz.

Önemli olan her zaman işi doğru şekilde yapmaktır ve nakliyecilik meslek olarak birçok uzmanlığı gerektirir, zordur. Yine de disiplin, uzmanlık ve müşteri memnuniyetine verişen önem sayesinde her türlü zorluğun üstesinden geliriz, bizi seçmek sizin doğru hizmet almanızı garanti edecek.