YOZGAT Evden Eve Nakliyat

Firmamız YOZGAT Şehrinde evden eve nakliyat hizmeti vermektedir.

YOZGAT EVDEN EVE NAKLİYAT

Yozgat nakliye firmaları içinde sadece xxx belgeli yani sadece yasal olanlarla çalışmak sizi korsan nakliyecilerden, dolandırıcılardan korur evet ama belgeli nakliye hizmeti demek kaliteli nakliye hizmeti demek midir? Bu noktada firmamız Özcanlar nakliyat Yozgat evden eve nakliyat işlemlerinizin tamamında yanınızda. Firmamızı seçmek demek gölgede firmamıza has ek özelliklerden yararlanmak demek, dilerseniz bu ek özellikler neler, bahsedelim;

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ?

· Firmamız tamamen sigortalı taşımacılık yapmaktadır. Yani tüm nakliye işlemlerinde muhakkak parça başı envanter çıkartır ve hasar, kasa durumunda maddi kaybı sizlere yansımadan karşılar.

· Tüm keşif hizmetlerimiz en doğru fiyatlandırmayı sunmak adına yerindedir ve ücretsizdir.

· Lokal olan sadece Yozgat evden eve nakliyat işlemleri yapan bir firma değiliz, Türkiye genelinde birçok ilde ofisleri olan, global manada hizmet veren bir şirketiz. (Fiyatlandırma politikamız bu nedenle uygundur).

HİZMETLERİMİZ?

· Asansörlü taşıma hizmeti vermekteyiz.

· Marangozlu taşıma hizmeti ile ağır ev, ofis mobilyalarınızı tamamen güven içinde bizlere emanet edebilirsiniz.

· Sigorta ettiğimiz tek şey eşyalarınız değil, tüm taşınma işlemlerinde teslim zamanını ve işlem ücretini de sözleşme üzerinde açık bir dille belirtiriz.

· Gerçekten de uzman, işini doğru yapan bir nakliye firması ile çalışmak demek taşınma işlemlerinin aslında hiç de sanıldığı kadar zor olmadığını anlamak demek. Biz bu aşamada sizin yanınızdayız üstelik dilerseniz mutfak eşyalarının paketlenmesi, ambalajlanması aşamasında da yardımcı olabiliriz.

Müşterilerimize uygun fiyat üzerinden kaliteli hizmet sunabiliyor olmamız tamamı kapalı tip olan araç filomuzun hepsinin ayrıca yüksek asansörlerimizin tamamının bizlere ait olmasından kaynaklanmaktadır.

Tamamen müşteri odaklı, kaliteli, hızlı ve uygun fiyatlandırma ile hizmetlerimizi yürütüyoruz. Sadece ev taşımacılığı değil aynı zamanda Yozgat ofis taşımacılığı, kurum & sanayi taşımacılığından parça eşya taşımaya kadar her alanda yanınızdayız.

Hizmet verdiğimiz sektörde eşya türüne göre, yine müşteri memnuniyetini düşünerek fiyatlandırma veren tek firma biziz, üstelik ileri tarihli taşınma işlemlerinizi yürütürken Yozgat depolama hizmetimizden yararlanabilir bu sayede yüksek fiyatlı ev, ofis kiraları ödemekten kurtulursunuz hem de çok düşük fiyatlandırmalarla. Firmamız işlemleri hakkında daha detaylı bilgi almak için mesai saatleri içinde müşteri hizmetlerimize ulaşabilirsiniz ya da direkt olarak ofislerimize gelebilir, bizimle iletişimize geçebilirsiniz.