BURSA Evden Eve Nakliyat

Firmamız BURSA Şehrinde evden eve nakliyat hizmeti vermektedir.

BURSA EVDEN EVE NAKLİYAT

Bursa evden eve nakliyat hizmeti veren bir sürü firma var çünkü Türkiye’nin en büyük illerinden birisi ve Pazar çok geniş ama maalesef işini hakkıyla yapanlar gibi yapmayanlar da var. Sitemiz hakkımızda sayfasını incelerseniz o zaman T.C. ulaştırma bakanlığı kara yolları genel müdürlüğünce verilen izin belgemizi görebilirsiniz. Maalesef Bursa bilhassa korsan nakliyecilerin ve dolandırıcıların hedefi, aynı zamanda izinli olsa da yüksek rakamlardan çalışan ya da beklenilen performansı gösteremeyen bir sürü firma var, mevcut.

Bu nedenle en kaliteli nakliye firması ile çalışmak zorundasınız ama aynı zamanda fiyatlandırma açısından da bu nakliye firması sizin yanınızda olmalıdır, memnuniyetinizi garanti etmelidir. Sadece Bursa’da değil, lokal olmaktan çok uzak Türkiye genelinde (global) olarak hizmet veren Özcanlar nakliye firması olarak bir sizlere kaliteli hizmeti en uygun rakamlardan vereceğimize garanti ediyoruz. Bu arada ev & ofis taşımacılığına ek olarak kurum taşımacılığı da yapmaktayız. Yani Bursa parça eşya taşımacılık hizmetimizden kurum & sanayi taşımacılığa varana kadar profesyonel olarak nakliye işlemlerinde her anlamda yanınızdayız.

Araç filomuz küçük, büyük tüm taşıma işlemleri için uygundur ve aynı zamanda tamamı kapalı (yasal prosedürün nakliyecilikte gerektirdiği gibidir). Ek olarak Bursa merkez ofislerimizde direkt olarak ücretsiz keşif için talepte bulunabilirsiniz ya da internet, müşteri hizmetleri üzerinden de ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Eğer bir firma hizmetinin kalitesine güveniyorsa o zaman hasar sözleşmeli yani Bursa sigortalı taşımacılık yapar. Sizinle küçük ya da büyük demeden her nakliye hizmetimizde sigortalı, garantili taşımacılık şeklinde çalışıyoruz. Bu sayede bizi seçtiğiniz için eğer meydana gelirse oluşan tüm maddi hasarları karşılamaktayız ve aynı zamanda keşif anında belirlenen hizmet bedelimiz bu sözleşmeler üzerinde açık bir şekilde belirtilir. Son dönemde sıklıkla karşılaşılan farklı bahanelerle nakliye hizmet bedelinin artırılması gibi bir durumla asla karşı karşıya kalmazsınız.

Her zaman önemli olan önce müşteri memnuniyetimizdir, sitemizi incelediğiniz zaman T.C. ulaştırma bakanlığı kara yolları genel müdürlüğünce verilen izinleri hakkımızda sayfasında görebilirsiniz buna ek olarak kurum, kişi müşterilerimizin referanslarını da inceleyebilir, bizimle çalıştıktan sonra kendi fikirlerinize de yer verebilirsiniz