MANİSA Evden Eve Nakliyat

Firmamız MANİSA Şehrinde evden eve nakliyat hizmeti vermektedir.

MANİSA EVDEN EVE NAKLİYAT

Manisa’da evden eve taşıma işlemlerinde olduğu gibi Manisa parça eşya taşımacılığından kurum, sanayi taşımacılığına kadar her alanda yanınızdayız. Hizmetlerimizin tamamında sigortalı taşımacılık anlaşması yapılmaktadır, tüm eşyalarınız parça parça garantilenmektedir. Amacımız tabii ki kaliteli hizmet vermek ve olabilecek en kısa sürede teslim. Unutmamak lazım ki asla kaliteli hizmet hızdan bağımsız düşünülemez.

Bir nakliye işleminin ilk aşaması taleptir, sizlerden gelen talep doğrultusunda taşıma detaylı bir şekilde incelenir. Bu aşamaya keşif denir yerindedir ve ücretsizdir. Ücretsiz keşif hizmeti için sitemiz üzerinden direkt talepte bulunabilir, müşteri hizmetlerimizden mesai saatleri içinde talep oluşturabilir ya da yine mesai saatleri içinde Manisa Özcanlar nakliyat firmamıza gelebilirsiniz.

Yerinde keşif doğru nakliye ücretini belirlemek için çok önemlidir, gözlemleme yapılmadan da fiyatlandırma verilebilir ama ne kadar doğru bir tahmin olur bu kim bilir? Firmamız Manisa evden eve nakliyat hizmetlerini asansörü, marangozlu olarak da yürütmektedir. Kalifiye ekipman ve kaliteli ekip anlayışımız her zaman sadece sizin memnuniyetiniz için geçerlidir. Ayrıca firma olarak kullandığımız tüm ekipmanlar bizlere aittir, kapalı tip araçlar, asansörler ve diğer tüm büyük & küçük demirbaşlar. Bu nedenle olabilecek en uygun fiyatlandırma ile hizmetinizdeyiz.

NAKLİYE İŞLEMİNDE ÜCRETİN BELİRLENME AŞAMASI

Nakliyeciliğin işlem bedeli tek bir durumla alakalı değildir, belirli kriterler değerlendirilir ve bu kriterlere göre bir fiyat çıkarılır, işte bu kriterler;

· Yük miktarı, türü

Taşıma elle ya da asansörle yapılırsa o zaman tabii ki fiyat değişir ama eğer marangozlu taşınma gerektiriyorsa da o zaman yine en uygun seçenekten sizlere fiyatlandırma verilir.

· Mesafe

Eğer Manisa şehirler arası nakliyat işlemleri ise söz konusu olan o zaman mazot gideri+ yol & köprü geçişleri de hesaplanmalıdır.

· Kâr marjı, vergiler ve diğer giderler…

Tüm nakliye firmaları T.C. ulaştırma bakanlığı kara yolları genel müdürlüğünce verişen taşımacılık belgeli çalışmak zorundadır, eğer bu belge olmazsa o zaman verilen hizmet korsan statüsüne girer ki bu durumda hiçbir kaza ve dolayısıyla meydana gelen maddi hasarın karşılanması gibi durum söz konusu olamaz. Bu nedenle muhakkak yasal çalışan firmaları seçmelisiniz.