SAMSUN Evden Eve Nakliyat

Firmamız SAMSUN Şehrinde evden eve nakliyat hizmeti vermektedir.

Samsun Evden Eve Nakliyat

Özcanlar nakliyat firması olarak senelerdir her türlü nakliye işleminde sizinleyiz. Nakliye işlemlerinin tamamı zordur çünkü kendi içinde uzmanlıklar gerektiren bir meslek dalı. Örneğin şoförlük, marangozluk, işçilik ve diğer mesleklere dair bir sürü uzmanlık gerektirir ama yeterli deneyime sahip ekip ve kaliteli ekipmanlarla üstesinden gelinmeyecek iş yoktur. Bugün Samsun evden eve nakliyat sektöründe sizinle çalışırken önceliğimiz kaliteli hizmeti en uygun rakamlardan sizlere sunmak. Asla ucuz hizmet vadetmiyoruz çünkü ortalama altında iş yapmak demek zarar etmek demektir. Hiçbir firma da kendi zararına çalışmaz.

Bu nedenle sizlere Samsun en ucuz nakliyat hizmetinden bahseden kişi ya da kurumların sadece dolandırıcı veya korsan nakliyeciler olabileceğini unutmamalısınız. Dolandırıcıların sizlere verebilecekleri zarar bellidir, eşya kaybı hatta çoğu zaman nakliye bedelini de alırlar, kaçarlar ama korsan nakliyecilerin sizlere vereceği zaman mal kaybıdır. Asla sigortalı çalışmazlar, fatura kesemezler ve vergisiz kazanç sağlarlar, bu nedenle yasal değildirler.

Önceliğiniz tüm taşıma işlemlerimde karşı tarafın T.C. ulaştırma bakanlığı kara yolları genel müdürlüğünce verişen taşımacılık belgesini görmek olmalıdır. Bu sayede korsan nakliyecilerden ve dolandırıcılardan uzak durabilirsiniz. Bizlere ait belge sitemiz hakkımızda sayfasında yer almaktadır. Ayrıca sayısız kişi, kurum müşterilerimizin referansına da sitemiz referanslar sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Firma olarak tamamen şeffaf çalışmaktayız. Keşif aşamasında sahaya iner, sizlerle birlikte ne kadar ve neden ödeme yapmanız gerektiğini açıklarız çünkü nakliye işlem ücreti sahada belirlenir, taşınma koşulları ile alakalıdır. Samsun ücretsiz nakliye ekspertiz hizmetimizden yararlanmanız için bizi aramanız yeterli. Asansörlü taşıma hizmeti veriyoruz, tüm monte & de-monte işlemlerinde marangoz destekli çalışıyoruz ve eşyalarınız bizim güvencemiz altında çünkü nakliye işlemlerimizin tamamında parça başı garanti yapıyoruz, eşyalarınızı sigortalıyoruz.

Bu ve diğer tüm hizmetlerimizle alakalı bilgilendirme almak için yapmanız gereken bizlere ulaşmak. Dilerseniz ofislerimize de ziyarette bulunabilir, çayımızı içebilirsiniz. Biz firma olarak asla ucuz hizmet adı altında insanlara kalitesiz hizmet sunmuyoruz, amacımız en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlandırma ile sizlere sunmak. Bizimle çalışmaktan memnun kalacağınıza inanabilirsiniz.