AKSARAY Evden Eve Nakliyat

Firmamız AKSARAY Şehrinde evden eve nakliyat hizmeti vermektedir.

Aksaray Evden Eve Nakliyat

Firma olarak sadece Aksaray evden eve nakliyat hizmetlerinizde değil parça eşya taşımacılığından, ofis ev taşımacılığına hatta kurum & sanayi taşımacılığına kadar sizlere hizmet vermekteyiz. Tabii ki tüm taşımacılık faaliyetlerimizi T.C. ulaştırma bakanlığı kara yolları genel müdürlüğünce verişen taşımacılık belgeli olarak, faturalı & yasal olarak sizlere sunuyoruz. Bu duruma ek olarak yine tüm taşıma işlemlerimiz garantilidir. Garantili taşımacının rahatlığında gerçekten de içinizde hiç kuşku olmadan nakliye işlemlerinizin gerçekleşmesini ister misiniz?

Müşteri memnuniyeti için kaliteli hizmete ek tek bir durum olması lazım, bu da “güler yüzlü hizmet”… tüm çalışmalarımızda müşterilerimiz ile birlikteyiz. Zaten nakliyecilik sektörü her an işin içinde olmakla, müşteriyle irtibat halinde olmakla alakalıdır. Bu duruma en olası örnek nakliyecilik işlem ücretinin belirlenmesi olmalıdır. Nakliye ücretleri diğer sektörlerden farklı olarak taşınma koşullarına bağlıdır, değişir. Her nakliye işleminin kendine özgü zorluğu vardır ve bu zorluklar fiyatı etkiler.

Muhakkak doğru nakliye işlem bedelinin belirlenmesi için yapılan keşif işleminin yerinde olması lazımdır. Ek olarak firmamız keşif işlemlerini yerinde gerçekleştirir. Bu şekilde müşteriyi korumaktan uzak, tüm olası durumları görerek doğru fiyatlandırma verebilir. Sektörün en büyük nakliye firması olmamıza karşın neden en uygun rakamlarla sizlere hizmet veriyoruz? Çünkü firmamız ekip, ekipman açısından %100’dür. Bu durum kalifiye ekiple hızlı, koordine; kaliteli ekipmanla doğru, kazasız hizmet sunmamıza neden olur ki araç kilomuz ve asansörlerimiz firmamıza aittir. Ek bir kiralama hizmeti söz konusu olmadan sizlere uygun fiyat sunabiliyoruz.

Ek olarak tüm hizmetlerimiz resmi sitemizde yer almaktadır ama eğer ayrıca bilgi almak ya da ücretsiz keşif için talep oluşturmak isterseniz bu durumda resmi sitemizi kullanarak online bir şekilde ya da mesai saatleri içinde müşteri temsilcilerimize ulaşarak ya da direkt ofislerimize gelerek bizlere ulaşabilirsiniz.

Önemli not: Hizmetlerimizin tamamı hizmet öncesi sözleşme ile koruma altındadır. Bu sayede garantili nakliye hizmeti aldığınız için rahat eder ki nakliye işlemlerimiz sadece parça envanterini değil aynı zamanda keşifle belirlenen ücreti ve teslim saatini de koruma altına alır. Eğer bizi seçerseniz en doğru naklîye hizmetini almış olacaksınız, bundan emin olabilirsiniz.