AFYONKARAHİSAR Evden Eve Nakliyat

Firmamız AFYONKARAHİSAR Şehrinde evden eve nakliyat hizmeti vermektedir.

Afyon Evden Eve Nakliyat

Afyon ili içinde ve tüm Türkiye’ye ofis & taşımacılığınız fatura kesilerek, güven içinde gerçekleştirilir. Özcanlar nakliyat olarak Afyon evden eve nakliyat işlemlerinde yanınızdayız. Diğer nakliye firmalarından biri ayıran özellikler nelerdir?

· Öncelikle biz Türkiye genelinde nakliye firmalarının alması gereken belgelerin tamamına sahibiz, yasal olarak hizmet veriyoruz. Personel yeterlilik belgemiz vardır ve aynı zamanda senelerin deneyimi bugün uzmanlık noktasında sizleri tamamıyla memnun etmemize neden olur. Daha sonra ekipman kalitemiz olarak da birinci sınıfız. Uzman bir ekiple çalışmak önemlidir tabii ki ama aynı zamanda kaliteli ekipman kullanmak da çok önemlidir. Paketleme aşamasında bilhassa deneyim, ekipman önemlidir çünkü bu aşamada yanlış yapılan uygulamalar eşyalarınızın zarar görmesine neden olur.

· Marangoz ekibimiz vardır, bu sayede büyük ofis, ev mobilyalarını taşıyabiliriz. Monte ve de monte aşamasında asla eşyalarınız zarar görmez.

· Afyon asansörlü taşıma hizmeti veriyoruz. Asansör firmamız demirbaşları arasındadır, bu nedenle +asansör kiralama bedeli ödemek zorunda kalmadan en uygun rakamlarla nakliye hizmetini almış olursunuz.

· Hasar sözleşmesi imzalıyoruz. Firmamız tamamen doğru, kaliteli hizmet vermektedir, oluşabilecek tüm hataları uzmanlığımız ve kaliteli ekipman kullanmamız nedenli zaten önceden egale ediyoruz, kusursuz iş çıkartmak buna denir ama yine de eğer herhangi bir sorun, kaza meydana gelirse tüm masraflarınızı bir karşılıyoruz.

· Ekspertiz hizmetimiz tamamen ücretsizdir, sahadadır. Nakliyeciliği pahalı bir işlem sanmayın. Tabii ki çok uygun rakamlarla sizlere hizmet verildiği zaman şüphelenebilirsiniz ama nakliye işlemleri aşırı pahalı değildir. Aslında nakliyecilik işlem ücretinin belirlenmesi için muhakkak taşınma koşullarını görmek gereklidir. Taşınacak eşya miktarından, kat yüksekliğine, asansör kullanımına kadar birçok detay taşınma işlem ücretini etkiler. Bu aşamada sizinle sahada keşif yapar ve bu işlem için ücret talep etmeyiz.

En kaliteli hizmeti sizlere sunmak birincil amacımızdır, sizinle nakliye işleminin her aşamasında iletişim halinde oluruz, mümkün olan en uygun rakamlarla kaliteli hizmetimizden yararlanabilirsiniz, amacımız sizlerin memnuniyetidir. Hafta içi mesai saatlerinde müşteri hizmetlerimiz üzerinden ulaşarak ya da direkt ofislerimize gelerek işlemlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.