GÜMÜŞHANE Evden Eve Nakliyat

Firmamız GÜMÜŞHANE Şehrinde evden eve nakliyat hizmeti vermektedir.

Gümüşhane Evden Eve Nakliyat

Her anlamda nakliye işlemleri zordur, bunu sizler de bilirsiniz ki zoru başarmanınsa bir tek yolu vardır o da çalışmak… Özcanlar nakliyat firması olarak Gümüşhane evden eve nakliyat işlemlerinizin tamamında yanınızdayız. Üstelik küçük ya da büyük diye nakliye işlemlerini ayırmadan her zaman uygun fiyat seçeneklerimizle kaliteli hizmet garantisi veriyoruz.

Gümüşhane parça eşya taşıma işlemlerinden ofis, ev, kurum taşımacılığına kadar tüm nakliye işleminde uygun araç filosu ile hizmetinizdeyiz… T.C. ulaştırma bakanlığı kara yolları genel müdürlüğünce verişen taşımacılık sertifikası belgemizi sitemizde (hakkımızda sayfası üzerinden) inleyebilir, referanslarımıza göz atabilirsiniz. Tüm çalışmalarımızda önceliğimiz her zaman her zaman müşteri memnuniyetidir.

Müşterilerimiz tabii ki uygun fiyat garantisi ister ama aynı zamanda kaliteden ödün verilmeden işlemlerinin yerine getirildiğini bilmek de müşterilerimizin hakkıdır. Kaliteli bir nakliye işleminde birkaç aşama vardır, hız & doğru çalışma… asla hızlı çalışma uygulama kalitesine engel olmamalıdır.

· Tüm nakliye işlemlerinde taşıdığımız her eşyayı parça parça kayıt altına alıyor ve hasar sigortalı olarak değerlendiriyoruz. Bu sayede her ne sebepten olursa olsun meydana gelen tüm maddi kayıplarınız tarafımızca karşılanmaktadır.

· Hizmetlerimizin tamamı sahada keşif ile fiyatlandırılır, fiyatlandırma hasar sözleşmesinde yer alır ki bu durum sizlerin nakliye hizmeti sırasında fiyatın artmadan hizmet alacağınızı garanti eder.

· Tamamen işinde uzman, nakliyecilik alanında deneyim kazanmış ekip arkadaşlarımızla vardır ve monte & de-monte işlemlerinin tamamı marangoz yardımı ile yapılmaktadır. Bu sayede ağır mobilyalarınızın hiçbir sorun ile karşılaşmadan nakledileceğinden emin olabilirsiniz.

· Yüksek katlarda Gümüşhane asansörlü taşıma hizmeti veriyoruz, bu aşamada kullanılan asansör firmamız demirbaşları arasında yer aldığı için +asansör kiralama bedeli olmadan fiyatlandırılırsınız yani bizimle kaliteli hizmeti çok daha uygun bir rakam üzerinden elde edersiniz.

· Öte yandan zaman. Hizmet sözleşmemiz sadece eşyaların sigortalanması ya da belirlenen fiyatın sabit kalmasını sağlamaz, aynı zamanda bu sözleşme sizlere teslim tarihini de verir ve geç kalmamız durumunda her zaman ek indirimlerimizle sizleri memnun eder, zaman kaybınızı telafi edebiliriz.

Sadece lokal değil… Türkiye geneline, global anlamda taşımacılık yapıyoruz, Gümüşhane şehirler arası nakliyat işlemlerinde de her zaman uzmanlığımızda hizmetinizde olduğumuzu belirtmek isterim.