GİRESUN Evden Eve Nakliyat

Firmamız GİRESUN Şehrinde evden eve nakliyat hizmeti vermektedir.

Giresun Evden Eve Nakliyat

Müşterilerinin memnuniyetini düşünen ve onlar için en kaliteli hizmeti her zaman en uygun fiyatlandırmalar için sunan, doğru nakliye firmaları le çalışmak çok önemlidir. Tabii ki nakliyecilik zor çünkü taşınma işlemleri yorucu, zaman alan ve inanılmaz emek gerektiren işlemlerdir ama biz Özcanlar nakliyat firması olarak ev & ofis taşımacılığında senelerdir tüm deneyimlerimizle yanınızdayız. Sizlere bu zorlu işlemleri en rahat şekilde gerçekleştireceğimize dair söz veriyoruz.

Giresun evden eve nakliyat işlemlerinde nakliyecilerin ortalama talep ettikleri ücret neredeyse aynıdır. Ortalama altında ve üstünde rakamlara aldanmamanızı tavsiye ederiz. Eğer ortalama altı bir nakliye ücreti sizden istenirse o zaman T.C. ulaştırma bakanlığı kara yolları genel müdürlüğünce verişen taşımacılık sertifikası olmadan çalışan korsan nakliyecilerden biri ile karşı karşıyasınız demektir ki daha da kötü bir durumla, dolandırıcılarla karşı karşıya da olabilirsiniz. Öte yandan yüksek rakam talep eden kişiler ise muhtemelen hasar sözleşmesi, sabit fiyat garantisi ve zamanında teslim söz verirler ama işini doğru yapan her kişi / kurum zaten bu şekilde hizmet etmek zorundadır bu sektörde.

· Hasar sözleşmesi yapıyoruz, parça parça her eşyanız nakliye işlemi sırasında sigortalanır ve hasar oluşması durumunda maddi karşılığı sizlere ödedir.

· Keşiflerimiz tamamen yerinde & ücretsiz +olarak keşifte belirtilen rakam muhakkak sözleşmede belirlenir ve fiyat artışı gibi bir durum söz konusu olamaz.

· Zamanında teslim gerçekleştirilir eğer geç kalınma gibi bir durum söz konusu olursa bu durumda sebep ne olursa olsun ücrette belirli bir oranda indirim yapılır.

· Muhakkak ev & ofis taşımacılığı yapmak zorunda değilsiniz, parça eşya taşımaya varana kadar küçük nakliye işlemlerinde de yanınızdayız. Aynı zamanda deneyimli ekip ve kaliteli ekipmanlarımız sayesinde aynı güvenceleri vererek kurum taşımacılığı da yapıyoruz.

Asla firma olarak sizlere ucuzu vadetmiyoruz çünkü nakliyecilik kâr marjının öncesinde vergilendirme, yol ücretleri (mazot, köprü, vs. geçişleri) derken işçi & ekipman malzemeleri ve diğer tüm giderler zaten belirli bir açılış rakamımızın olmasına neden olur ama firma olarak tüm kalifiye eleman, kaliteli ekipmanlara sahip olmamız size uygun fiyattan hizmet sunmamıza neden olur.