ANTALYA Evden Eve Nakliyat

Firmamız ANTALYA Şehrinde evden eve nakliyat hizmeti vermektedir.

Antalya Evden Eve Nakliyat

Antalya evden eve nakliyat hizmeti alacağınız sırada sizlere en cazip gelen firmalar genelde en ucuz firmalar olmaktadır, değil mi? Evet hizmet alırken mümkün olduğu kadar uygun ödeme yapmak herkesin isteyeceği bir durum ama uygun & kaliteli hizmet almakla ucuz hizmet almak birbirinden çok farklıdır. Bilhassa nakliyecilik belirli kalem giderleri olmayan bir iştir. Örneğin, diğer tüm sektörlerde neredeyse tüm hizmet bedelleri bellidir ama nakliye hizmetinde hizmet bedeli (firmanın isteyeceği bedel) sahada anlaşılır. İşte bu nedenle Özcanlar nakliyat firması olarak tüm nakliye işlemlerinde ücretsiz olarak ve yerinde keşif hizmeti veriyoruz.

Asla Antalya en ucuz nakliye firması olduğumuzu söylemiyoruz çünkü az önce de söylediğimiz gibi nakliyecilik işlem giderleri bağımsızdır ve taşınma koşulları ile alakalıdır ama söz veriyoruz kaliteli hizmeti en uygun rakamlar üzerinden sizlere sunacağız. Buna en iyi örnek, Antalya şehirler arası nakliyat hizmetinde sadece yol masrafı demek mazotla sınırlı değildir, bu duruma ek olarak; ücretli yollar, köprü geçişleri ve diğer giderler de yol ödemesi içine eklenir. Tabii ki nakliyecilik demek sadece yol & mazot gideri demek değildir, bunlara ek olarak ekip & ekipman giderleri, kullanılan varsa ek asansör gibi durumlar da nakliye işlem ücretini değiştirmektedir.

Tüm bu giderleri kalem kalem hesaplamanın ve uygun ücretlendirmeyi sunmanın tek bir yolu var o da sahada ekspertiz yapmak, başka türlü asla doğru ücretlendirme yapılamaz. Ücretsiz keşif hizmetimiz için de bizlere firmamıza gelerek ya da mesai saatleri içerisinde iletişim numaralarımızdan ulaşarak bilgi alabilir / talep oluşturabilirsiniz.

Özcanlar nakliye firması olarak bizler senelerdir bu sektördeyiz uzmanlık, müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem bir yana aynı zamanda işimizi tamamen doğru, belgeli “yasal” olarak yapmamız da önemlidir. Bugün korsan nakliyecilerle çalışmak demek sadece kalitesiz hizmet almakla alakalı değildir, doğabilecek tüm sorunlarda yasal olarak yalnız kalmanız & hakkınızı arayamamanız demektir, öte yandan korsan nakliyecilerle dolandırıcılar arasındaki fark nedir? Fatura kesmeyen işletmeler arasındaki farkı nasıl anlayabilirsiniz, bu nedenle de dikkatli olmalısınız çünkü tüm eşyalarınızı ve hizmet bedelini kaptırabilirsiniz.