HATAY Evden Eve Nakliyat

Firmamız HATAY Şehrinde evden eve nakliyat hizmeti vermektedir.

Hatay Evden Eve Nakliyat

Kaliteli hizmet çok önemlidir ama kaliteli hizmet ne demek, özellikle de nakliyat sektöründe? Nakliyat sektörü içinde birçok uzmanlığı gerektiren bir sektördür. Şoförlük, marangozluk ve akabinde kullanılan ekipman bilinci, iş yönetimi gibi kendi içlerinde uzmanlık gerektiren birçok alan vardır. Bu nedenle nakliyat sektörü için kalite muhakkak önce uzmanlıkla alakalıdır diyebiliriz. Her sektörde uzmanlık senelerce o alanda çalışmakla elde edilebilir ama nakliyecilik için uzmanlığı başlangıç aşaması olarak T.C. ulaştırma bakanlığı kara yolları genel müdürlüğünce verişen taşımacılık sertifikası ile değerlendirebiliriz. Bu belge devletin verdiği, kişi ya da kurumların nakliye işlemi için yeterliliğini gözler önüne koyan bir belgedir. Bu belge olmadan çalışmak aynı zamanda vergisiz kazanç sağlamak demektir ve bu kişi & kurumlarla çalışmak durumunda maalesef asla maddi kayıplarınızın karşılığını alamaz, dilediğiniz kalitede hizmet göremezsiniz. Ek olarak korsan nakliyeciler ile dolandırıcıların birbirinden farkı neredeyse yoktur, yanlış kişi & kurumlar… dolandırılmanıza neden olabilir.

Ve maalesef Hatay evden eve nakliyat işlemlerini yürüten o kadar kayıt dışı yapılanma var ki… bu nedenle Hatay halkı küçük – büyük neredeyse tüm nakliye işlemlerinde şikayetçi diyebiliriz. Biz Özcanlar nakliyat firması olarak öncelikle doğru fiyatlandırma ile işlemlerimizi başlatırız. Nakliye işleminin belirlenmesi de sadece sahada mümkündür, keşif aşamasında ise asla ücret talep edilmemektedir. Doğru nakliye işlemi demek aynı zamanda hızlı yapılan işlem demektir. Çalışma arkadaşlarımız, kaliteli ekipmanlarımız ve iş disiplinimiz sayesinde hasar sözleşmeli olarak tüm nakliye işlemlerinizi en kısa zamanda yerine teslim edebiliriz.

Sadece Hatay şehirler arası nakliyat ya da sadece büyük taşınma işlemlerinde değil… Tüm Türkiye genelinde parça eşya taşımaya varıncaya kadar hizmetinizdeyiz. araçlarımız tamamen yasal prosedürün de uygun gördüğü gibi kapalıdır, aynı zamanda hizmetlerimizde kullanılan asansör ekipmanı firmamıza aittir, bu nedenle asansörle taşıma işlemi gerçekleştirilirken ek kira bedeli ödemek zorunda kalmazsınız.

Paketleme ve montaj aşamasında sizinle çalışırken dilerseniz mutfağı da kapsayan bir sözleşme imzalanabilir. Bu sayede hiçbir sorunla karşılaşmadan zor sandığınız nakliye işlemini en kısa zamanda ve en kaliteli şekilde gerçekleştirmenin keyfini sürebilirsiniz.