TRABZON Evden Eve Nakliyat

Firmamız TRABZON Şehrinde evden eve nakliyat hizmeti vermektedir.

TRABZON EVDEN EVE NAKLİYAT

Özcanlar nakliye firması olarak, Trabzon evden eve nakliyat işlemlerinizin tamamında yanınızdayız. Çalışmalarımız sadece Trabzon şehir içi evden eve nakliyat işlemleri ile sınırlı değildir. Biz firma olarak Türkiye genelinde ofisleri olan, şehirler arası hizmet veriyoruz. Aynı zamanda ev taşımacılığına ek olarak parça eşya taşımacılığı, ofis, ev, kurum, depo, sanayi taşımacılığı da gerçekleştiriyoruz.

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ?

Trabzon belgeli taşınma işlemlerine ek olarak bizler her nakliye işleminde muhakkak sigortalı çalışıyoruz. İster büyük taşınma işlemlerinde ister küçük taşınma işlemlerinde her türlü eşyanız parça parça sigortalanır, bu sayede içiniz rahat edebilir sadece. Ek olarak muhakkak çalışmalarımızı yürütürken keşifte belirlenen ücret sabitlenir. Bilhassa ofis, kurum taşımacılığında zamanla önemlidir. Nakliye işlemlerimizin tamamında teslim tarihi saatine varana kadar belirtilir.

Önemli Not: Trabzon depolama hizmetimiz sayesinde ileri tarihli taşınma işlemlerinde ev, ofis kira bedeli ödemek zorunda kalmadan çok daha uygun fiyatlandırmalarla hizmet alabilirsiniz.

ÜCRETSİZ KEŞFİN SAHADA OLMASI NEDEN ÖNEMLİ?

• Taşınmanın tüm şartlarını değerlendirmek, ancak bu şekilde nakliye işlem ücreti belirlenebilir.

Nakliyecilikte ücrete etki eden faktörler nelerdir?

• Eşya miktarı, türü (marangoz kullanımı).

• Taşınmanın gerçekleşeceği katlar, yükseklikleri (asansör kullanımı).

• Mesafe (mazot+ yol- köprü geçiş ücretleri).

Önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyeti… tabii ki T.C. ulaştırma bakanlığı kara yolları genel müdürlüğünce verişen taşımacılık belgeli çalışarak, kalifiye ekip & kaliteli ekipman mantığı ile sizlere her zaman olabilecek en kaliteli hizmeti veriyoruz ama bunlara ek olarak muhakkak sizlere uygun fiyat garantisi de veriyoruz. Aynı zamanda bizler için kaliteli hizmet demek… hızlı teslimat da demek. Özellikle ofis taşımacılığında saatine kadar teslim tarihine önem verilir.

Firmamız nakliye hizmeti ile alakalı daha kapsamlı bilgi almak, ücretsiz ekspertiz talebinde bulunmak için dilerseniz online olarak resmi sitemiz üzerinden dilerseniz mesai saatleri içinde müşteri hizmetlerimiz üzerinden dilerseniz Trabzon Özcanlar nakliyat ofislerimize gelerek yardım alabilirsiniz.

Önemli Not: Nakliyecilikte paketleme ve ambalaj işlemlerinin en zor olduğu alan büyük eşyalar değil, mutfak, vs. küçük eşyalardır aslında ve bu nedenle çoğu nakliye firması bu durumdan kaçar. Dilerseniz sizlere bu konuda da yardımcı olabiliriz.