ELAZIĞ Evden Eve Nakliyat

Firmamız ELAZIĞ Şehrinde evden eve nakliyat hizmeti vermektedir.

Elazığ Evden Eve Nakliyat

Elazığ’da parça eşya taşımacılığından kurum & sanayi tipi dev taşınma işlemlerine varıncaya kadar tüm nakliye işlemlerinizde Özcanlar nakliyat firması olarak yanınızdayız. Kurumsallaşmış bir firmayız ve T.C. ulaştırma bakanlığı kara yolları genel müdürlüğünce verişen taşımacılık sertifikası belgemizi sitemiz hakkımızda sayfasından inceleyebilirsiniz. Firmamız senelerden beridir Türkiye genelinde hizmet vermektedir ve bu sayede elde ettiği uzmanlıkla bugün müşterilerinin tam memnuniyetini sağlayabiliyor.

Önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyetidir. Bu nedenle tüm çalışmalarımız hasar sözleşmeli (garantili taşımacılık kapsamındadır) ve oluşabilecek tüm hasarların karşılığı ödenmektedir. Ayrıca tüm keşif hizmetlerimiz ücretsizdir, tabii ki keşif işlemlerimizin tamamını yerinde yapıyoruz, bu sayede o nakliye işlemi için istenmesi gereken, doğru ücreti belirleyebiliyoruz. Bu ücret hizmet sözleşmemizde de açık açık belirtilir, bu sayede işlem anında genelde korsan nakliyecilerde gördüğünüzün fiyatın artması gibi bir durum olamaz.

Hizmetlerimiz

· Asansörlü nakliyecilik

· Marangozlu taşıma

· Mutfak paketleme

· Aynı zamanda ev & ofis taşımacılıkları için uygun araç filomuz vardır ve tamamen kapalı tip araçlara sahibiz.

Ücretsiz ekspertiz ve çok daha fazlası….

Firmamız Elazığ evden eve nakliyat işlemi için talepte bulunduğunuz zaman öncelikle ücretsiz ekspertiz yapılır. Sahada, sizlerle birlikte nakliye işleminin koşulları değerlendirilir ve en uygun fiyat sizlere teklif edilir. Bu esnada değerlendirilen kriterler; kat yüksekliği, eşya miktarı, mesafe gibi nakliyecilik fiyatlarına direkt olarak etki eden unsurlardır. Tabii ki diğer türlü fiyatı etkileyen kalemler var işçi sayısı, kullanılan ekipman miktarı ya da asansör kullanımı, vs. gibi ama her zaman kaliteli hizmeti en uygun rakamlardan sizlere sunmaya çalışıyoruz, bizim amacımız tamamen budur.

Daha sonra anlaşmanın sağlanması durumunda garanti & hasar sözleşmesi imzalanarak çalışma başlar. Bu sözleşme içinde teslim tarihi ve aynı zamanda işlem ücreti de yer almaktadır. Bu sayede kafanızda hiçbir soru işareti kalmadan en doğru şekilde hizmet almış olursunuz. Sizler de doğru hizmet almak için buradasınız, öyle değil mi?

Hizmetlerimizden faydalanmak için internet sitemiz üzerinden, ofislerimizden ya da direkt müşteri hizmetimizi arayarak bizlere ulaşabilirsiniz.