ADIYAMAN Evden Eve Nakliyat

Firmamız ADIYAMAN Şehrinde evden eve nakliyat hizmeti vermektedir.

Adıyaman Evden Eve Nakliyat

Adıyaman evden eve taşımacılık sektöründe Özcanlar ev & ofis taşımacılığı olarak senelerdir sizlere hizmet vermekteyiz. Tüm nakliye işlemlerinizi tüm Türkiye’ye en hızlı ve güvenli şekilde ulaştırabiliriz. Firmamız nakliyecilik alanında faaliyet gösterme adına gerekli (tüm şehir içi, şehir dışı taşımacılık belgelerine sahiptir, yasaldır) K belgeli, faturalı hizmet vermektedir. Dilerseniz (isteğe bağlı olarak) hasar sözleşmeli taşımacılık hizmeti de vermekteyiz.

Bugün tüm meslek grupları belirli bir uzmanlık gerektirir ama özellikle şehirler arası nakliyat firmalarının işi zor çünkü nakliye işlemleri bir değil birden çok uzmanlık gerektirir, bunlar;

· Nakliye işlemi sırasında yollar sizden uzman şoför olmanızı bekler…

· Paketleme ve özellikle ağır ofis, ev mobilyalarının sök & tak işlemleri ise marangozluk bilgisi gerektirir,

· Öte yandan araca yükleme yapmak demek… sadece taşıma değildir, yüksek katlardan kas gücüyle taşıma ise işçilik gerektirmektedir.

· Bir de en önemli unsur, kullanılan kaliteli ekipmanlara hakim tamamen uzman bir ekiple çalışmaktır…

Özcanlar nakliye firması olarak ofis ve ev taşımacılığı üzerine senelerdir en çok tercih edilen nakliye firması olmamızın bir nedeni budur. Nakliyeciliği gerektirdiği gibi “uzman bir şekilde” sizlere sunuyoruz ve bu konuyla alakalı tam donanımlıyız, sadece kaliteli ekipman değil aynı zamanda uzman ekibimizle de sizlere hizmet veriyoruz.

FİYATLANDIRMA ÇİZELGEMİZ VE ÜCRETSİZ (SAHADA) KEŞİF HİZMETİMİZ

Nakliyecilik işlem ücretinin belirlenmesi sadece mazotla ya da çalışan sayısı ile alakalı değildir. Ücretin belirlenmesinde bu durumlara ek olarak kullanılan ekipmanlar, kat yüksekliği, asansörü ya da marangozlu taşıma hizmetinin verilip & verilmemesi gibi durumlar etkendir. Bu nedenle hiçbir nakliye işlem bedeli farazi olarak verilemez, muhakkak sahaya inilmeli, taşınma kriterleri değerlendirmelidir. Tüm keşif işlemlerimiz ücretsizdir ve yerindedir. Hafta içinde, mesai saatlerinde bizlere ulaşabilir ve ücretsiz keşif randevunuzu alabilirsiniz.

Biz firma olarak müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız. Evet, bu durum kaliteli hizmet vermeyi gerektirir ama öte yandan bu hizmeti uygun rakamlardan sumak da önemlidir. Bu nedenle sahada müşterilerimizle, sizlerle ortak fikir alışverişlerinde bulunarak sizin için kaliteden ödün vermeden en uygun nakliye işlem ücretini sunarız.