KIRŞEHİR Evden Eve Nakliyat

Firmamız KIRŞEHİR Şehrinde evden eve nakliyat hizmeti vermektedir.

KIRŞEHİR EVDEN EVE NAKLİYAT

Bugün Kırşehir şehir içi nakliyat işlemlerinde olduğu gibi aynı zamanda tüm şehirler arası nakliyat işlemlerinde de hizmetinizdeyiz. Sadece firma olarak ev taşımacılığı değil… parça eşya taşımacılığından ofis, ev ve kurum taşımaya varıncaya kadar birçok alanda hizmetinizdeyiz. Her zaman kaliteli hizmet sunduk, bu bu şekilde olmaya devam edecek ve tabii ki sizlere özel fiyat ayrıcalığımızla.

NAKLİYE FİYATINIZIN BELİRLENME AŞAMASI (KEŞİF)

Her nakliye işlemi muhakkak önce sahada yani çalışmanın yapılacağı yerde şartları değerlendirmekle başlamalıdır çünkü nakliye sektöründe fiyat her zaman ancak sahada doğru bir şekilde belirlenebilir. Eğer müşteri ve ödeme gücünü düşünmeyen bir nakliye firması ile çalışıyorsanız bu durumda bilgileri telefonda alır ve hesabına geldiği oranda sizlere bir fiyat sunar bu asla doğru değildir. Biz her zaman Özcanlar nakliyat firması olarak Kırşehir evden eve nakliyat işlemlerinde ve diğer tüm işlemlerinizde sahada, ücretsiz keşif hizmetimizle yanınızdayız.

Üstelik bu hizmet için direkt olarak ofislerimize gelme mecburiyetimiz yok, tabii ki ofislerimiz vasıtasıyla ya da müşteri hizmetlerimize mesai saatlerinde ulaşarak ücretsiz, sahada keşif talebinde bulunabilirsiniz ama buna ek olarak resmi internet sitemizden de talepte bulunabilirsiniz, bu durumda en kısa sürede sizlere biz ulaşıyoruz. Nakliye giderlerinde etken olan belli başlı birkaç kalem, şunlardır;

Mazot kullanımı ve mesafe (mesafe önemlidir çünkü otoyol, köprü geçişleri ile alakalıdır)

Eşya miktarı ve kat yüksekliği (eşya miktarı paketleme detayları ile alakalıdır. Özellikle de demirbaş eşyalarınız, mobilyalarınız marangoz gerektirebilir ama ekip arkadaşlarımız içinde her zaman bu kalitede sizlere hizmet verebilecek kişiler mevcut aynı zamanda kat yüksekliği eğer asansör kullanımını gerektirirse ek bir kiralama bedeli olmadan bu hizmetimizden yararlanabilirsiniz)

Ekipman, taşımacı türü (tabii ki Kırşehir parça eşya taşıma işlemlerinde olduğu gibi ev, ofis gibi daha büyük çaplı taşıma işlemlerinde aynı fiyatlandırma politikasını izlemiyoruz, her zaman müşteri memnuniyetini ön gören, kaliteli hizmeti uyguna pazarla anlayışı ile sizlerle çalışıyoruz)

Çalışmalarımızda önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyetidir, bu nedenle belirlenen fiyat, teslim tarihi de hasar sözleşmesinde belirtilir. Bizimle çalışmak ister misiniz? Söz veriyoruz memnun kalacaksınız!