SİVAS Evden Eve Nakliyat

Firmamız SİVAS Şehrinde evden eve nakliyat hizmeti vermektedir.

Sivas Evden Eve Nakliyat

Sivas Evden Eve Nakliyat işlemlerinde yanınızdayız. Aynı zamanda parça eşya taşıma, ofis, depo ve kurum taşıma işlemlerinde de yanınızdayız. Özcanlar nakliyat firması olarak biz senelerdir sadece Sivas’ta değil, Türkiye genelinde global bir nakliye firması olarak yanınızdayız. T.C. ulaştırma bakanlığı kara yolları genel müdürlüğünce verişen taşımacılık belgemizi resmi sitemiz üzerinden hakkımızda sayfasını ziyaret ederek görebilirsiniz.

Belgeli çalışmak önemlidir, çünkü ancak bu durumda korsan nakliye firmalarından ve hatta dolandırıcılardan uzakta kalabilirsiniz ama belgeli çalışan tüm nakliyeciler profesyoneldir, kaliteli hizmet verir gibi bir kaide de yok. Bu nedenle nakliye firmaları ile alakalı karar verirken referansları da incelemelisiniz. Sitemiz üzerinde firmamızla çalışan bireysel, kurum müşterilerine ait referansları inceleyebilirsiniz.

Bir nakliye firması ile çalışırken dikkat etmeniz gereken en önemli özellikle;

· Asansörlü nakliye hizmet veriyor mu? Aslında Sivas asansörlü nakliye hizmeti veren bir sürü firma var ama kaçının asansör kendi demirbaşları arasında? Bu önemlidir çünkü +asansör kiralama bedeli ödemek zorunda kalırsınız.

· Tanışa işlemlerinde ücretsiz keşif veriyor mu? Ücretsiz keşif önemlidir ama keşif işleminin %100 faydalı olabilmesi için sahada olması da önemlidir, çünkü sahaya inmeden taşınma şartlarını göremez ve asla gerçek nakliye ücretini belirleyemezsiniz.

· Hizmet sözleşmesi imzalanıyor mu? T.C. ulaştırma bakanlığı kara yolları genel müdürlüğünce verişen taşımacılık belgesine ek olarak imzalanan taşımacılık sözleşmesi parça başı garanti, sabit fiyat ve teslim süresini içerir, bu nedenle de önemlidir.

Tabii ki çalıştığınız nakliye firmasının Sivas en ucuz nakliyat firması olmasını istiyorsunuz ama kaliteden asla ödün vermemek lazım. Bu nedenle en ucuzu değil en uygun ama en kaliteli hizmeti seçtiğinizden emin olmalısınız ki firmamız bu noktada sizlerle. Senelerdir sektörde olmanın verdiği uzmanlık ve kaliteli ekipman mantığı ile tüm eşyalarınızı güven içinde istediğiniz yere taşıyoruz.

Ek olarak depo hizmeti sunmaktayız, ileri tarihli taşınma işlemlerinde basit ödemeler karşılığında eşyalarınızı muhafaza edebiliriz ki ek olarak taşınma işlemlerinde nakliye firmalarının genelde uzak durduğu mutfak eşyalarının toparlanmasında da dilerseniz sizlere yardımcı olabiliriz. Bizlere ulaşmak için mesai saatlerinde müşteri hizmetlerimizi kullanabilir ya da direkt olarak Özcanlar nakliyat Sivas ofislerine gelebilirsiniz