ADANA Evden Eve Nakliyat

Firmamız ADANA Şehrinde evden eve nakliyat hizmeti vermektedir.

Özcanlar ev & ofis taşımacılık olarak Adana ili ve tüm ilçelerinde nakliye işlemlerinde yanınızdayız. Şirketimize iletişim numaralarımıza hafta içi mesai saatlerinde ulaşabilir ve ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz. Tüm keşiflerimiz ücretsizdir ve yerinde keşif hizmeti veriyoruz.

Adana içinde herhangi bir noktaya taşınma işlemlerinizi gerçekleştirebileceğimiz gibi aynı zamanda Adana’dan tüm Türkiye’ye şehirler arası nakliye hizmeti vermekteyiz. Ek olarak asansörlü taşımacılık hizmetimiz mevcuttur ve marangozlarımız sayesinde büyük ofis, ev mobilyalarınıza hiçbir zarar gelmeden sök & tak yöntemi ile taşımacılığını gerçekleştirebiliyoruz.

Özcanlar nakliyat firması olarak bugün tüm Türkiye’de şehirler arası nakliyat alanında hizmet veriyoruz. En ucuz fiyatlı hizmeti değil en uygun fiyatlı hizmeti sizlere sunduğumuzdan emin olabilirsiniz. Şirketimiz fiyatlandırmasını anlamanız için ortalama olarak fiyat belirleme politikamızdan bahsedeceğiz.

FİYAT BELİRLEME POLİTİKAMIZ

Nakliye işlemlerinde fiyatı etkileyen belirli kalemler vardır, bunlar;

· Mesafe

Mesafe aracın yakacağı mazot miktarı ile alakalıdır ve bu nedenle direkt olarak nakliye işlem ücretini etkilemektedir. Adana içinde çok geçerli olmasa da şehirler arası nakliyat işlemi esnasında köprüler, otoyollar gibi ek kalem ödemeler de çıkmaktadır. Bu nedenle mesafe sadece mazot nedenli değil diğer ek kalem ödemeleri yüzünden de fiyata direkt etki eden etkenlerdendir.

· Eşya Miktarı,

Eşyalarınızın miktarı ve cinsi nakliye işleminin ücretini etkilemektedir, özellikle de marangoz gerektiren (sök & tak işlemli) ağır mobilyalar çalışan işçi ve efor seviyesini etkiler, bu nedenle nakliye işleminin fiyatına etki eder,

· Kat yüksekliği,

Ofis ya da ev, fark etmeksizin kat yüksekliği asansörlü ya da asansörsüz fiyatı etkiler. Firmamız asansörlü taşımacılık hizmeti vermektedir ama 3 ve sonrası katlarda, çünkü asansör kullanım hizmeti de +ek ödeme ile alakalıdır, 3’ten daha az kat yüksekliğinde kas gücüne dayalı taşıma müşterilerimiz için daha ekonomiktir.

· Kullanılan malzeme, ekipman ve diğer etkenler (vergi, vs.)… ve kâr marjı.

Nakliyecilikte keşif en önemli aşamadır. Ancak keşif anında işlemin detayları belli olabilir ve bu aşamada ücretlendirme belirlenir. Adana evden eve nakliyat işlemlerinde keşifle verdiğimiz ücretlendirme 1 hafta boyunca sabittir, piyasa analizi yapabilirsiniz, hizmetlerimiz fatura kesilerek yapılmaktadır ve hasar sözleşmesi isteğe bağlı olarak yapıyoruz. Bizi seçerseniz en kaliteli hizmeti alacağınıza emin olabilirsiniz