İSTANBUL Evden Eve Nakliyat

Firmamız İSTANBUL Şehrinde evden eve nakliyat hizmeti vermektedir.

İstanbul evden eve nakliyat

Firmamız sadece İstanbul evden eve nakliyat işlemlerinde değil aynı zamanda küçük ya da büyük nakliyat gözetmeksizin tüm nakliye işlemlerinizde, şehirler arası taşımacılık dahil… yanınızdadır. Senelerdir sektör içinde sizinle birlikteyiz, bu durumun bize kazandırdığı bir deneyim muhakkak var, deneyimlerimizden yola çıkarak kusursuz hizmet fikriyle tüm işlemlerimizi fiyat sabit ve hasar sözleşmeli olarak gerçekleştiriyoruz.

Bir nakliye işleminin en önemli aşaması her zaman tabii ki keşif aşamasıdır. Ancak doğru yapılan bir keşif işleminde taşınma detayları tam olarak gözlemlenebilir. Nakliyeciliğin taşınma sırasında fiyat belirlemek için

değerlendirdiği kriterler eşya miktarı, kat yüksekliği (asansör kullanımı), monte & de-monte gerekliliği, mesafe gibi kriterlerdir.

Ücretsiz keşif aşamamızda bu durumların tamamı sizinle birlikte sahada değerlendirilir, bu sayede sizlere İstanbul evden eve nakliyat fiyatlandırmaları içinde en uygununu verebiliriz. Sizlere sunduğumuz fiyatlandırma sabittir, iş başlangıcında aynı zamanda hasar sözleşmesi kabul edilen hizmet sözleşmesinde yer alır.

Firmamız tamamen profesyonel olarak işlemlerini tamamlayan, iş bilinci yerinde personellerle ve kaliteli ekipman ayrıcalığı ile çalışan sektörün önemli oluşumlarındandır. Bize ait olan T.C. ulaştırma bakanlığı kara yolları genel müdürlüğünce verişen taşımacılık sertifikası hakkımızda sayfasında yer almakta, dilerseniz inceleyebilirsiniz.

Unutmamak gereklidir ki kaliteli hizmetin en vazgeçilmez kriterlerinden biri de zamandır. Bu bağlamda hizmet sözleşmesinde teslim tarihi de belirtilir ve çalışmalarınızı bizimle yapıyorsanız eğer geç teslim olursa o zaman %50 oranında indirim kazanabilirsiniz.

Tabii ki amacımız her zaman müşteri memnuniyeti. Eğer bu bilinçle çalışıyor olmasaydık bugün sektörde dev haline gelen, Türkiye’de her ilde var olan global bir kuruluş olamazdık. Bizimle daha önce çalışmış olan kişi ya da kurum tüm referanslarımız da sitemiz resmi internet sayfasında yer almaktadır, dilerseniz inceleyebilirsiniz.

Fiyatlandırma aşamasında asla kaliteden ödün verilmeden seçimler yapılır ve önceliğimiz tabii ki her zaman uygun fiyatlandırma. Kullanılan ekipmanın kaliteli, ekibin kalifiye olması nedeniyle hem en uygun fiyatlı hizmeti sunabiliyor hem de aynı zamanda hizmet kalitemizi sektörde tek, en yüksek seviyesinde ayarlayabiliyoruz. Dilerseniz hemen firmamıza ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz, her zaman tüm keşif işlemlerimiz yerindedir & ücretsizdir.