MERSİN Evden Eve Nakliyat

Firmamız MERSİN Şehrinde evden eve nakliyat hizmeti vermektedir.

Mersin evden eve nakliyat

Firmamız nakliyat işlemlerinin tamamında küçük ya da büyük demeden yanınızda, Mersin parça eşya taşıma işlemlerinden kurum taşımaya kadar tüm nakliye işlemlerinde önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyetidir. Bu bağlamda memnun müşteriler elde etmek için iki hususa gerçekten de değer veririz. Birinci önceliğimiz, kaliteli (kalite hizmetlerimiz sırasında ödün vermediğimiz birinci değerimizdir); ikinci önceliğiniz uygun fiyatlandırma (fiyatlandırmalarımızı her zaman uygun tutuyoruz, müşteri memnuniyeti adına tabii ki kaliteden ödün vermeden). Bilmenizi isteriz ki korsan nakliyeciler sadece sertifikasız çalışan kişi ya da kurumlar değildir. T.C. ulaştırma bakanlığı kara yolları genel müdürlüğünce verişen taşımacılık sertifikası bu işletmelerin yeterliliğine dair sizlere bilgi verir. Yetersiz ekip kalifiyesi ve ekip kalitesi her zaman kazaya davet demektir ve korsan nakliyeciler bu kazalar sonucu meydana gelen maddi hasarları asla karşılamaz.

Öte yandan dolandırıcılarla karşı karşıya kalmadığınızı nereden bileceksiniz, bu da önemli bir konu tabii ki… Mersin en ucuz nakliyat diyerek sizleri kandırmaya çalışan dolandırıcılar hâla maalesef sektörde var.

Sitemiz resmi internet sayfası üzerinden hakkımızda bölümü üzerinden bize ait olan T.C. ulaştırma bakanlığı kara yolları genel müdürlüğünce verişen taşımacılık sertifikası görüntüleyebilirsiniz. Aynı zamanda Özcanlar Ev & Ofis taşımacılığı olarak sizlerle çalışmalarımızı tamamen parça eşya sigortalama üzerine yapıyoruz, bilmenizi isteriz. Firmamız tüm nakliyat işlemlerinde hasar sözleşmeli, fiyat sabit hizmet vermektedir.

Eklerimiz,

Asansörlü taşımacılık

Firmamız tabii ki Mersin asansörlü taşıma hizmeti vermektedir. Bu hizmetimiz 3+ katlardan sonra kullanılır. Asansör firmamız demirbaşlarından biridir, bu nedenle ek kiralama bedeli ödemez yani bu hizmeti de mümkün olan en uygun rakamlar üzerinden elde edebilirsiniz.

Paketleme ve Ambalajlama

Bu hususla alakalı müşterilerimizin merak ettiği en önemli konu taşınacak olan (monte & de-monte gerektiren) ağır mobilyalar. Konu ile alakalı %100 deneyimli marangoz arkadaşlar sayesinde tüm eşyalarınız sök & tak metodu ile hiçbir zarar görmeden nakledilir.

Unutmayın işlemlerimizin her aşamasında muhakkak sizler kadar dikkatliyiz, kendimize bu açıdan güvenmesek zaten tüm hizmetlerimizde hasar sözleşmeli olarak çalışmazdık.

Ücretsiz Keşif

Tüm keşif işlemleri önemlidir çünkü taşınma detaylarını görmemize neden olur, +olarak firmamız keşif hizmetimiz tamamen ücretsizdir. Hemen ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz.