BURDUR Evden Eve Nakliyat

Firmamız BURDUR Şehrinde evden eve nakliyat hizmeti vermektedir.

BURDUR EVDEN EVE NAKLİYAT

Burdur evden eve nakliyat firmaları arasındaki rekabet fiyatların tabii ki daha uygun olmasına neden olur ama sadece Burdur’da değil tüm Türkiye’de nakliyeciliğin yapılabilmesi için bir taban fiyatlandırması vardır. Eğer bu taban fiyat altından hizmet verdiğini iddia eden kişi ya da kurumlarla karşılaşırsanız o zaman korsan nakliyecilerle ya da dolandırıcılarla muhatap oluyorsunuz demektir.

NAKLİYE HİZMETLERİNİN FİYAT BELİRLENME AŞAMASINDA ELE ALINAN KALEMLER

· Yol (yol durumu mazot kullanımını etkiler, Burdur şehirler arası nakliyat işlemlerinde eğer otoyol, köprü gibi ücrete tabii ki seçenekler kullanılacaksa o zaman mazot bedeli+ bu giderler hesaplanır). Aynı zamanda Burdur şehir içi nakliyat seçeneğinde de mazot fiyata etkendir çünkü Burdur yüz ölçümü bakımından büyük bir il).

· İşçi yevmiyeleri, ekipman masrafı. Nakliyeciliği profesyonel yapan her firma kadrolu elemanlarını barındırır ve bu elemanlar deneyimlidir ama nakliye işlemine özel tutulan işçiler de olsa kişi başı bir ödeme gerektirir. Bu da nakliye işlemlerinde hesaplanmaktadır.

· Eşya yoğunluğu ve gerektirdikleri… Eşya yoğunluğu önemlidir, işçi yevmiyesiyle alakalıdır ama eğer ağır mobilya, montaj – de montaj gerektiren eşyalar marangoz yardımı gerektirir, bu durumda profesyonel nakliyecilerle çalışmanın önemi artıyor çünkü ekip kadrosunda muhakkak marangoz bulundururlar.

· Kat yüksekliği, kat yüksekliği direkt olarak fiyatı etkiler, yine işçi yevmiyesi ile alakalıdır ama asansör kullanılması gereken durumlarda +asansör bedeli gerektirir.

· Kâr marjı, tabii ki her nakliye firması bu giderlere +vergiler de eklendiğinde bir kâr marjı elde etmek için hizmet verir, bu nedenle ucuz nakliye hizmeti diye bir şey olamaz ama tabii ki uygun fiyatlı nakliye hizmeti vardır.

Bizler Özcanlar nakliye firması olarak keşif işlemini yerinde ve ödeme almaksızın yapıyoruz. Görerek, sahaya hakim bir fiyatlandırma biçmemiz sizlerden kaliteli hizmetin tam karşılığı olan ödemeyi talep etmemize neden olur. Keşif ücretlendirmesini düşünmeniz, kıyaslamanız için bir süre sizlere sabit tutuyoruz ve eğer çalışma başlarsa… o zaman hasar ve hizmet sözleşmeleri imzalanır. Bu durum sizi eğer olursa kazaların maddi kayıplarından korumak içindir. Tamamen müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veriyoru