ANKARA Evden Eve Nakliyat

Firmamız ANKARA Şehrinde evden eve nakliyat hizmeti vermektedir.

Ankara Evden Eve Nakliyat

Ankara’da sadece şehir içi taşınma sayısı bile devasa boyutta, şehirler arası Ankara evden eve nakliyat işlemleri için de bu söyleyebilir. Büyük şehirlerde taşınma oranının fazla olması tabii ki sektör içinde bir rekabet yaratır. Bu da nakliye işlemlerinin bazen beklenenden daha ucuz olmasına neden olur ama… nakliye sektöründe indirim yapabilmek için belirli kalemlere yönelebilirsiniz, mesela; kâr marjınız, malzeme kalitenin, işçi sayısınız ve işçilerinizin uzmanlığı…

Bu durumda ucuz nakliye hizmeti almak demek kazaya bile bile davetiye çıkartmak demekle aynıdır. Bir de büyük şehirlerde nakliye işlemlerinin büyük bir kısmında maalesef korsan nakliyecilik söz konusu ve tabii ki dolandırıcılar da var. Bu nedenle ucuz hizmet alayım derken kalitesiz hizmet almak ve daha da kötüsü dolandırılmak (eşyalarınızı, paranızı tamamen kaybetmek de) mümkün.

Nakliye işlemi bir değil birkaç işlemden meydana gelir, bu işlemler; işçilik (kalifiye eleman gerektirir ve çoğu zaman sök tak işlemlerinden dolayı marangoz gerektirir), paketleme & taşıma, yol. Tüm bu aşamalar kendi içinde

uzmanlık gerektirir evet… faturalı çalışan bir nakliye firması bile olsa eğer ekip kalifiyesinden; ekipman kalitesinden ödün vermişse bu duruma hasarlı kazaların olmaması imkansızdır.

Bir Özcanlar nakliyat olarak sizlere en ucuz nakliye firması olduğumuzu iddia etmiyoruz… sadece kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla sizlere sunduğumuzu söylüyoruz. Fiyatlandırma aşaması yani keşif yerinde yapılır, sizlerle. Bu nedenle ne kadar ücret ödeyeceğinizi ve neden bu ücreti ödeyeceğinizi bilirsiniz. Öncelikle mesafe değerlendirilir ve şehirler arası yollarda mesafeyi hesaplarken otoyol, köprü ücretlerine kadar mazot gideri hesaplanır daha sonra paketleme işçiliği derken asansör gibi özel durumlar kullanılıyorsa bu ekler hesaplanır ve bu şekilde yerinde keşif yaparak sizlere en olası ücretlendirmeyi sunmuş oluruz.

Firmamız K belgelidir bu da nakliyecilikle alakalı yeterlilik belgesine sahip, yasal yollarla çalışan bir firma olduğumuz anlamına gelir öte yandan hasar sözleşmeli olarak da çalışmaktayız. Bu da eğer maddi hasar meydana gelirse içiniz rahat olsun her zaman sizinleyiz, yanınızdayız demektir. Mesai saatleri içinde firmamıza gelerek ya da telefon vasıtasıyla direkt bilgi alabilirsiniz.