KARAMAN Evden Eve Nakliyat

Firmamız KARAMAN Şehrinde evden eve nakliyat hizmeti vermektedir.

KARAMAN EVDEN EVE NAKLİYAT

Nakliyecilik sektöründe var olmak hem de yıllardan bu yana çok zordur, inanın çünkü nakliyecilik isim olarak tek bir meslek olsa da muhakkak içinde birçok uzmanlığı gerektirir mesela yollarda şoför olmalısınız ve işçi, derken monte & de-monte işlemlerinde yine işi bilen, uzman marangoz olmalısınız.

Bu nedenle nakliyeciliğin kaliteli hizmeti zor bulunur, firmamız bu anlamda içinizi rahatlatabilir, senelerden beridir Karaman evden eve nakliyat işlemlerinizin tamamında yanınızdayız üstelik sadece T.C. ulaştırma bakanlığı kara yolları genel müdürlüğünce verişen taşımacılık belgeli olarak değil aynı zamanda sizlere sigortalı olarak hizmet sunmaktayız.

Firmamızın tüm nakliye işlemlerinde yaptığı keşif işlemleri yerindedir. Bu şekilde taşınma detaylarının tamamını inceleyebilir ve sizlere doğru fiyat verebiliriz.

Keşif aşaması nakliye işleminin belki de en basit aşaması ama maalesef zaman kaybettirdiği için genelde göz ardı edilir lakin eğer yerinde, dikkatli bir keşif yapılmazsa bu durumda işlem detayları asla gözlemlenemez ve doğru fiyatlandırma da verilememiş olur.

Kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti demek işi doğru, hızlı yapmak aynı zamanda da uygun fiyat aralığında hizmet sunmakla alakalıdır.

Firmamız Karaman parça eşya taşıma işlemlerinden ofis, ev, kurum, depo taşımacılığına kadar küçük, büyük tüm nakliye işlemlerinde yanınızda, üstelik sadece lokal, Karaman bölgesine ait değil… Türkiye genelinde birçok pilot ilde ofisleri olan, global bir firma olarak sizlere hizmet vermekte. Bu nedenle fiyatlarımız son derece uygundur çünkü yük asansörlerimizden, tamamı kapalı olan araç filomuzda kadar tüm demirbaşlarımız bizlere aittir, kiralama bedeli ödemiyoruz ki kaliteli ekipman kadar kalifiye ekip de önemlidir.

Bu nedenle de sizlere en uygun hizmeti sunabiliyoruz. Firmamız ve hizmetleri ile alakalı daha detaylı bildi almak isterseniz o zaman sizleri en kısa sürede merkez ofislerimize bekliyoruz ya da müşteri hizmetlerimiz üzerinden de bizlere ulaşabilirsiniz. Unutmayın her türlü taşıma işleminde uygun fiyat, hasar ve zamanında teslim garantili çalışan ve her zaman tek bir şeyi, müşteri memnuniyetini önemseyen, işinde uzman bir firma ile çalışacaksınız tabii ki bu nedenle hizmetlerimizden memnun kalacaksınız.

-

KIRIKKALE EVDEN EVE NAKLİYAT

Özcanlar nakliyat firması olarak bizler T.C. ulaştırma bakanlığı kara yolları genel müdürlüğünce verişen taşımacılık belgeli, tamamen yasal, kapalı araç filolu olarak sizlere hizmet vermekteyiz.

HİZMETLERİMİZ;

· Parça eşya taşımadan en büyük taşıma hizmetlerine varıncaya kadar sizlere her türlü nakliye işlemlerinde hizmet veriyoruz.

· Asansörlü taşıma hizmetimiz vardır, 17’inci kat yüksekliğine kadar tüm Kırıkkale asansörlü nakliyat işlemlerinizde yanınızdayız.

Firmamızın kullandığı asansör bizlere aittir, ek kira bedeli ödemediğimiz için bu hizmetten en uygun rakamlar üzerinden faydalanacaksınız.

· Depo hizmetimiz bulunmakta, uygun fiyat garantisi ile ileri tarihli taşınma işlemlerinde gereksiz kiralar ödemek zorunda kalmadan hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

· Keşiflerimizin tamamı ücretsizdir, yerindedir ve muhakkak iş başlangıcı sizlere verilen ücretlendirme sözleşme içinde yer alır.

Nakliyecilik ücretinin belirlenmesi için muhakkak keşfin yerinde yapılması, sahada o an tüm koşulların değerlendirilmesi önemlidir aksi halde verilen fiyatlandırma asla müşteri memnuniyetini sağlamaz. Tabii ki bu fiyatlandırma sizler için 14 gün süre ile korunur ve bu aşamada piyasa analiz yapabilirsiniz.

Eğer hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz bu durumda ön hizmet sözleşmesi imzalanır ve bu fiyat açık bir dille sözleşmede belirtilir.

· Çalışmalarımızın tamamı sigortalıdır. Eşya envanteri tutulur ve iğnenizin kaybolması halinde bile hasarınız madden karşılanır. Doğru hizmet sunmak adına keşişle belirlenen ücretlendirme ve teslim zamanı da sizlere muhakkak sözleşmemizde bildirilir.