TOKAT Evden Eve Nakliyat

Firmamız TOKAT Şehrinde evden eve nakliyat hizmeti vermektedir.

Tokat Evden Eve Nakliyat

Tokat ve Türkiye genelinde senelerdir hizmet vermekte olan firmamız, Özcanlar nakliyat sadece Tokat evden eve nakliyat işlemlerinde değil parça eşya taşımadan, kurum & sanayi taşımacılığına kadar her alanda hizmetinizdedir, T.C. ulaştırma bakanlığı kara yolları genel müdürlüğünce verişen taşımacılık belgeli, faturalı ve ek olarak garantili hizmet veren firmamızın fiyat politikaları ve diğer hizmetleri ile alakalı bilgilendirmeyi tabii ki mesai saatleri içinde müşteri hizmetlerimizden ya da direkt Tokar merkez ofislerimize gelerek, bizden (karşılıklı) alabilirsiniz.

Önceliğimiz, müşteri memnuniyetidir. Bu nedenle kaliteli hizmete ek olarak uygun fiyat garantisi de vermekteyiz. Muhakkak olarak tüm nakliye işlemlerinde sahada şartları görerek, ücretsiz bir şekilde fiyat belirleriz. Burada amaç ne müşterinin ne de firma olarak bizim yanlış fiyat yüzünden zor duruma düşmemesidir. Kurum olarak kaliteli hizmetten ödün vermeden uygun fiyat verebiliyor olmamız öncelikle kalifiye ekip ve daha sonra kaliteli ekipmanla alakalıdır. Kullandığımız taşıma asansöründen, büyük – küçük tüm kapalı araçlara kadar bizlere aittir, hiçbir ekipman için kiralama bedeli ödemiyoruz ve bu nedenle uygun fiyat verebiliyoruz.

Tabii ki her hizmet uzmanlık gerektirir. Lakin Tokat evden eve nakliyat işlemlerini ele alırsak monte & de-monte aşamasında marangozluk, paketleme & ambalajlama aşamasında işçilik, taşıma esnasında şoförlük gereklidir yani nakliyecilik en az 3 meslek grubu ile alakalıdır.

Firmamızın sizlere sunduğu hizmetlerden en önemlisi muhakkak garantili taşıma olsa gerek… firmamız küçük, büyük tüm nakliye işlemlerinde taşıdığı mal ya da eşyanın envanterini yapar ve parça başı sigortalama ile her türlü kaza ve sonrasında oluşabilecek maddi hasardan sizleri korur. Ek olarak ileri tarihli taşınma işlemlerinde ev, ofis kirası ödemek zorunda kalmadan çok daha düşük ücretlerle Tokat depolama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Her zaman müşterilerini düşünen, onların memnuniyetini hedefleyen bir kuruluş olarak biz tüm ekspertiz hizmetlerimizi yerinde ve ücretsiz olarak gerçekleştiriyoruz. Sitemiz üzerinden online olarak, mesai saatlerinde müşteri hizmetimiz vasıtasıyla ya da direkt ofislerimize gelerek ücretsiz ve yerinde keşif hizmetimiz için talepte bulunabilirsiniz.