AĞRI Evden Eve Nakliyat

Firmamız AĞRI Şehrinde evden eve nakliyat hizmeti vermektedir.

Ağrı Evden Eve Nakliyat

Ağrı evden eve nakliyat işlemlerinde yanınızdayız. İşlemlerimiz tamamen profesyonel bir ekip tarafından yürütülmektedir ve aynı zamanda kaliteli ekipman kullanmaktayız. Maalesef nakliyecilik sektöründe müşterilere ucuz hizmet verebilmek için her kalemden, özellikle de malzemelerden kısmak, ucuza gitmek son dönemlerde firmaların tercihi ama müşteri memnuniyeti işin kusursuz, kasasız teslimiyle de alakalıdır. Asla çalışan uzmanlığından ödün vermeden ve ekipman, malzeme kalitesini düşürmeden sizlere hizmet veririz. Aynı zamanda keşiflerimiz tamamen ücretsizdir, yerindedir.

Nakliyecilikte sahayı görmeden, şartları bilmeden sizlere fiyat veren firmaların büyük ihtimalle korsan olduğunu biliyor musunuz? Evet… maalesef vergisiz çalışan, düzensiz iş yapan nakliye firmaları da var ve korsan nakliye firmalarının en belirgin özellikleri fatura kesmemeleridir, oluşabilecek her türlü sorunda sorumluluk sizlere aittir bu durumda ve dolandırıcılarla karşılaşma ihtimaliniz de çok yüksek. Aynı zamanda korsan nakliye firmaları aslında gerekli yeterliliğe sahip olmadan çalışıyor, kazalar sadece malzeme, eşya ile alakalı değil can güvenliğini tehdit eden boyutta da olabilir, bu nedenle dikkatli çalışmakta fayda var.

Hafta içi mesai saatleri içinde dilerseniz telefon yoluyla, dilerseniz ofislerimize gelerek ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz. Keşif aşamasında kat yüksekliği, eşya yoğunluğu ve türü değerlendirilir ek olarak mesafe ve diğer

fiyatı etkileyen faktörler belirlenerek sizlere kaliteli hizmeti en uygun rakamlar üzerinden sunmaya çalışırız. Özcanlar nakliye firması olarak sadece faturalı hizmet sunmuyoruz, aynı zamanda hasar sigortalı hizmetimiz de mevcuttur. Dilediğiniz zaman firmamızdan bilgi alabilirsiniz. Firmamız kaliteli hizmetinin altında yatan en önemli neden sadece ekip uzmanlığımız değildir, aynı zamanda sizlerle en kaliteli ekipmanlarla hizmet vermekteyiz. Örneğin, asansörlü taşımacılık için firmamız kendi demirbaşlarından birisi olan asansörü kullanmaktadır. Bu da müşteriye fatura aşamasında ek asansör kiralama ücreti yansıtmamıza neden olur. Bu uygun fiyatlardan neden hizmet verebildiğimizi anlamanız için sadece bir örnekti.

Her türlü ofis, ev taşımacılığında bizlere tamamen güvenebilirsiniz. Şehir içi ve dışında kapalı, geniş araç seçeneğiyle Özcanlar nakliye firması olarak her zaman sizlere mükemmel evden eve nakliyat hizmetini vereceğimi garanti ederiz.