TUNCELİ Evden Eve Nakliyat

Firmamız TUNCELİ Şehrinde evden eve nakliyat hizmeti vermektedir.

TUNCELİ EVDEN EVE NAKLİYAT

Biz Özcanlar nakliyat firması olarak Tunceli evden eve nakliyat işlemlerinde yanınızdayız ama ek olarak firmamız birçok alanda hizmet vermektedir. İsterseniz hem firmamızın ek hizmetlerinden hem de misyonundan daha detaylı bahsedelim.

MİSYONUMUZ

Misyon olarak her zaman müşteri memnuniyeti hedef alarak çalışmalarımızı yürütüyoruz. Her reel sektörde müşteri memnuniyeti sadece kaliteli hizmetle sağlanabilir ama hız, fiyatlandırma da önemli detaylardandır. Yani kaliteli hizmeti uygun fiyatlandırma ve zamanında teslim garantisi ile müşterilere sunmak gerçekten de çok önemlidir.

Bu kapsamda ücretsiz (yerinde) keşif hizmetimizle önceliğimiz her zaman taşınma detaylarınızı anlamak. Taşınmaya dair detaylar yerinde gözlemlenmezse bu durumda istenilen ücret her zaman sadece farazi olur. Bu ücret asla müşteri taraflı belirlenmez. Bu aşamada yerinde, görerek sizlere bir fiyat veririz ve bu fiyatlandırma 15 gün süre ile geçerlidir. Dilerseniz piyasa analizi yapabilir, tercihlerinizi değerlendirebilirsiniz.

Bizi seçmeniz durumunda teslim ücreti, saati ve parça başı tüm eşyaların sigortalanması hizmet sözleşmesinde belirtilir.

FİYAT BELİRLEMEDE KULLANDIRDIĞIMIZ ÖLÇÜTLER

· Eşya miktarı,

· Mesafe,

· Ekip, ekipman kullanımı…

Nakliyecilik diğer sektörlerden farklı olarak fiyatlandırma aşamasında sabit değildir. Ancak keşifle bu durum belirlenebilir bu nedenle nakliyecilik öncesi keşif aşamasında yerinde olmak doğru fiyatı belirlemek açısından önemlidir.

Ek olarak, T.C. ulaştırma bakanlığı kara yolları genel müdürlüğünce verişen taşımacılık belgeli yani tamamen yasal prosedüre uygun hizmet vermekteyiz ama sadece artımız bu değil aynı zamanda sigortalı taşıma gerçekleştiriyoruz. Firmamız Tunceli depolama hizmeti de vermektedir. Bu hizmetimizin sayesinde ileri tarihli taşınma işlemlerinde ofis ya da ev kirası ödemek zorunda kalmadan, çok uygun fiyatlandırma seçenekleri ile nakliye işlemlerinizi gerçekleştirebiliriz. Firmamız hizmetleri ile alakalı merak ettiğiniz tüm sorulara cevap bulmak, ücretsiz keşif talebinde bulunmak için müşteri hizmetlerimizi kullanabilir ya da direkt olarak Tunceli Atatürk Mahallesi merkez ofislerimize gelebilirsiniz.

Tabii ki T.C. ulaştırma bakanlığı kara yolları genel müdürlüğünce verişen taşımacılık belgeli çalışmak önemlidir. Hiçbir nakliye işleminde bu belge sahibi olmayan kişi ya da kurumları tercih etmemelisiniz. Ancak bu sayede korsan nakliyecilerin kalitesizliğinden ve dolandırıcılardan uzak kalabilirsiniz ki çoğu zaman +deneyim önemlidir, firmamız referanslarını resmi sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz.