ARDAHAN Evden Eve Nakliyat

Firmamız ARDAHAN Şehrinde evden eve nakliyat hizmeti vermektedir.

ARDAHAN EVDEN EVE NAKLİYAT

Ardahan evden eve şehirler arası nakliyat işlemlerinizde ya da şehir içi, şehirler arası fark etmeksizin tüm ev, ofis, parça eşya taşıma işlemlerinizde yanınızdayız. Firmamız Özcanlar nakliyat küçük, büyük tüm taşıma hizmetlerinde sizinle garantili taşımacılık hizmeti kapsamında çalışmalarını yürütmektedir. Ek olarak Ardahan depolama hizmetimiz mevcuttur. Yani kısa ya da uzun süre fark etmeksizin ileri tarihli taşınma işlemlerinizde eşya ya da mallarınız için gereksiz yüksek kira bedeli ödemek zorunda kalmadan, depolama hizmetimizi kullanarak nakliye işlemlerinizi olabilecek en uygun rakamlarla gerçekleştirebilirsiniz.

Firmamız resmi anlamda, tam T.C. ulaştırma bakanlığı kara yolları genel müdürlüğünce verişen taşımacılık belgeli olarak hizmet vermektedir ama buna ek olarak her nakliye işleminde parça envanteri ile taşınan mal, malzeme tespit edilir ve garantili olarak nakliye işlemleriniz gerçekleştirilir. Üstelik sadece mal, malzeme olarak değil taşıdığımız mal gibi keşifle belirlediğimiz fiyatı ve teslim süresini de sabitliyoruz. Bu sayede geç teslimde ya da (olmaz ama) fiyat artırma taleplerinde kendinizi korumaya almış olursunuz. Her zaman amacımız müşterilerimizin kaliteli hizmet almasını sağlamak ve doğru şekilde nakliye işlemlerini gerçekleştirdiklerinden emin olmalarını sağlamak.

Nakliyecilik fiyatlandırma aşaması çok karmaşık bir süreçtir çünkü her nakliye işleminin kendine has koşulları vardır. Mesafe farklıdır ve eğer şehirler arası nakliye gerçekleştirilecekse o zaman yol, köprü geçiş ücretleri devreye girer derken taşınma türü (asansörlü, marangozlu, vs. ne olacağı da) önemlidir.

Bizler tamamen müşteriye yönelik, tamamen kaliteli hizmet vermek için buradayız. Emsallerimiz çok yok ama neden daha uygun fiyatlandırma ile sizlerle çalıştığımızı soracak olursanız birinci neden yine budur, “müşteri memnuniyeti”. Daha sonra ekipmanlarımızın (tüm demirbaşlarla birlikte asansör, kapalı araçlar, vs.) bizlere ait olması da önemli bir neden ki ek olarak ücretsiz keşifle zaten her zaman işlem şartlarını görüyor ve olabilecek en kaliteli hizmet için doğru ücretlendirmeyi sağlayabiliyoruz. Tüm nakliye işlemleriniz için fiyat almak adına sitemizi kullanabilir, online başvuru yapabilirsiniz ya da müşteri hizmetlerimizden, ofislerimizden direkt olarak bilgilendirme de alabilirsiniz. Her zaman sizin yanınızdayız. Amacımız sizlere nakliye sektöründeki en kaliteli hizmeti sunmak. Tabii ki en uygun fiyatlandırmalar üzerinden.