BALIKESİR Evden Eve Nakliyat

Firmamız BALIKESİR Şehrinde evden eve nakliyat hizmeti vermektedir.

BALIKESİR EVDEN EVE NAKLİYAT

Özcanlar ev & ofis taşımacılığı firması olarak senelerdir sektördeyiz ve sadece Balıkesir evden eve nakliyat firması değiliz, aynı zamanda Türkiye genelinde hizmet veren bir nakliye ağının parçasıyız. Tüm çalışmalarımız profesyonel bir ekip tarafından büyük bir titizlikle gerçekleştirilmektedir. Sizlere sadece nakliye anında değil öncesinde, keşif aşamasında da yardımcı olur ve özellikle fiyatlandırma aşamasında neden ve neden ödeme yapmanız gerektiğini açıklayız. Önemli olan her zaman özenli çalışma, müşteri memnuniyetini garanti etmektir bizler için.

Bilindiği gibi nakliyecilik sektöründe herhangi bir sabit fiyatlandırma olamaz çünkü nakliye işleminin ücretini genelde taşınma sırasında karşılaşılan şartlar belirler, bu nedenle keşif önemlidir, keşif aşamasında sizin taşınma şartlarınızı değerlendirir ve kaliteli hizmeti en uygun rakamlardan sizlere sunacağımızı garanti ederiz.

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ

· Nakliyat işlemlerinin tamamı zordur çünkü ayrı aşamalardan meydana gelir ve her aşama ayrı bir uzmanlık gerektirir (Ör, yollar şoförlüğü, paketleme, monte & de monte marangozluğu, indirme & bindirme işçiliği gerektirir).

Tüm bunlara rağmen 10+ senedir Özcanlar nakliyat firması olarak Balıkesir evden eve nakliyat işlemlerinde yanınızdayız çünkü işimizi en profesyonel şekilde yapıyoruz ve her zaman sadece müşteri odaklı çalışma sunuyoruz, işte bu nedenle;

· Keşiflerimiz yerindedir, asla ücret talep edilmemektedir.

· Keşif fiyatlandırmamız eğer nakliyat işinde anlaşma sağlanırsa hasar & hizmet sözleşmesinde açıkça belirtilir ki bu sayede sizi fiyat artışlarından korumuş oluruz. Aynı zamanda hasar sözleşmeli çalışıyor olmamız çalışmalarımız anında meydana gelecek kazaların tüm maddi yükümlülüklerini firma olarak üstlendiğimiz anlamına gelir.

Firmamız hizmetlerinde her zaman doğru şekilde yaklaşım sergilemeye özen gösterir. Tabii ki aceleden uzak durur ve işimizi en az kaza, riskle tamamlamaya çalışırız ama zaman önemlidir. Bu nedenle hizmet sözleşmemizde sadece fiyat ve hasarlar karşısında maddi kaybın karşılanması değil buna ek olarak teslim tarihi de yer alır ve bu tarihin gecikmesi durumunda zaman kaybınızın karşılığı da maddi olarak telafi edilir. Bizimle çalışmak gerçekten de işi profesyonellere teslim ettiğiniz için içinizin rahat etmesi demektir.

Önemli not, mutfak eşyalarının paketlenmesi işveren tarafından yapılmaktadır.