SİNOP Evden Eve Nakliyat

Firmamız SİNOP Şehrinde evden eve nakliyat hizmeti vermektedir.

Sinop Evden Eve Nakliyat

Sinop Evden Eve Nakliyat firması olarak önceliğimiz müşteri memnuniyeti. Müşteri memnuniyeti sadece kaliteli hizmetle mümkündür ve tabii ki aynı zamanda uygun fiyat garantisi de vermek zorundasınız. Nakliyecilik sektöründe hiçbir taşıma işlemi için koşulları bilmeden fiyatlandırma veremezsiniz. Bu nedenle tüm nakliye işlemlerimizden önce muhakkak yerinde, ücretsiz ekspertiz hizmeti vermektedir. Burada amaç müşterinin taşınma koşullarını görmek ve olabilecek en iyi fiyatı belirlemek.

Yani nakliye işleminde fiyatlandırma taşınma koşullarına bağlı olarak değişir, işte bu koşullar;

· Taşınmanın türü ve ek hizmetler (mutfak eşyalarının toplanması, eşya depolama hizmetinin kullanılması, vs.).

Taşınma türü nakliye fiyatını etkiler. Bu uygulama müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla firmamız tarafından geliştirilmiştir. Eğer Sinop parça eşya taşıma hizmeti alacaksanız bu durumda kapalı, küçük araç ile kilometre başına işlem ücreti ödersiniz ki Sinop eşya depolama hizmeti de sunmaktayız. Bu hizmet ileri tarihli taşınma işlemlerinde kullanılmaktadır. Depolama hizmetimizin ücreti son derece uygundur, detaylı bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz.

· Eşya miktarı önemlidir, özellikle de ev taşımacılığında mutfak eşyalarının toplanması nakliye firmasına aitse o zaman ek ödeme gerektirir ki tüm ek paketlerimizle alakalı firmamızdan bilgi alabilirsiniz.

· Kat yüksekliği, asansör kullanım durumu…

· Mesafe ve şehirler arası nakliye işlemlerinde geçiş ücretleri

Nakliyecilikte fiyata etki eden daha birçok kalem vardır. Bizlere ulaşın ücretsiz keşif işlemimizle sahada tüm bu detayları inceleyelim ve sizlere olabilecek en uygun rakamlı hizmeti verelim. Ne dersiniz? Üstelik firmamız T.C. ulaştırma bakanlığı kara yolları genel müdürlüğünce verişen taşımacılık belgelidir ve tüm nakliye işlemlerinde muhakkak garantili çalışmaktadır. Parça başı tüm eşyalarınız bizim uzmanlığımız ve garantimiz altında. Tabii ki ofis, kurum taşımacılığında olduğu gibi bireysel, ev taşımacılığında da zamanında teslime değer veriyoruz. Üstelik teslim süresi, keşifle belirtilen ücretlendirme ve parça parça eşyaların garantisi hizmet öncesi sözleşmede açık bir dille belirtilir, bu sayede içiniz rahat, gerçekten de profesyonel bir nakliye hizmeti almış olursunuz. Kaliteli hizmetle tanışmak istiyorsanız o zaman mesai saatleri içinde müşteri hizmetlerimizden ya da direkt Sinop Özcanlar nakliyat ofislerimize gelerek bizlerden gerekli bilgilendirmeleri alabilirsiniz