KARABÜK Evden Eve Nakliyat

Firmamız KARABÜK Şehrinde evden eve nakliyat hizmeti vermektedir.

Karabük Evden Eve Nakliyat

Karabük evden eve nakliyat işlemlerinde ve çok daha fazlasında Özcanlar nakliyat olarak yanınızdayız. Firmamız sadece Karabük değil Türkiye’de birçok ilde faaliyet göstermektedir. Bugün parça eşya taşımacılığından ofis, kurum taşımaya kadar her alanda sizlere her zaman uygun fiyat garantisi ile hizmet veriyoruz. Çalışma iznimizi, (T.C. ulaştırma bakanlığı kara yolları genel müdürlüğünce verişen taşımacılık belgemizi) sitemiz üzerinden hakkımızda sayfası vasıtası ile inceleyebilirsiniz aynı zamanda kişi, kurum tüm referanslarımızda da göz atabilirsiniz.

Firmamızla çalıştığınız zaman elde edeceğiniz ayrıcalıklar;

· Firmamız taşımanın türüne göre fiyatlandırma yapmaktadır. parça eşya taşımacılığı sırasında muhakkak mesafe bazlı, diğer taşıma türlerinde ise eşya, ürün bazlı taşımacılık yapıyoruz. Bu sayede her zaman müşteri memnuniyetini fiyat & performans olarak sağlayabiliyoruz.

· Firmamız sadece belgeli, faturalı hizmet sunmaz aynı zamanda parça başı, tüm eşyalarınızı sigortalar ve olabilecek her türlü hasar karşısında hasarın maddi teminini garanti eder. Ek olarak teslim saatinden sabit ücrete kadar iş öncesi imzalanan bu sözleşmede nakliye işlemine dair her detaya yer verilir. Ancak bu koşullarda Karabük garantili evden eve nakliyat hizmetinden yararlandığınızı gerçekten de hissedebilir, içiniz tamamen rahat olarak çalışmalarımızı tabir edebilirsiniz.

· Aynı zamanda ileri tarihli taşınma işlemlerinde müşterilerinizin gereksiz ev ya da ofis kirası ödemesi için Karabük depolama hizmetimiz vardır. Son derece uygun depo ücretleri ile ileri tarihli taşınma işlemlerinde de yanınızdayız.

Her zaman en doğru fiyatlandırma ile çalışmak önemlidir, firmamız öncelikle işlemleri ücretsiz keşif aşamasında değerlendirir. Bu aşamada işlem detayları incelenir ve doğru fiyatlandırma verilebilir. Keşif işleminin yerinde olması önemlidir, ek olarak bu aşamada sizlere verilen fiyat 1 ay kadar süre ile geçerlidir. Bu süre içinde piyasadaki diğer firmaları fiyat & performans olarak değerlendirilir, bizimle çalıştığınız zaman en kaliteli nakliye hizmeti alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Tabii ki müşterilerimize uygun fiyat vermek önemli bizim için, çünkü tercih edilebilir olmak bununla alakalıdır ama asla uygun fiyat verebilmek için kaliteden ödün vermiyoruz zaten ekip & ekipman olarak tam donanımlı olmamız +işçi kiralama ya da asansör, vs. ekipman kiralama külfeti olmadığı için sizlere uygun fiyat verebilmemize neden oluyor.