BARTIN Evden Eve Nakliyat

Firmamız BARTIN Şehrinde evden eve nakliyat hizmeti vermektedir.

BARTIN EVDEN EVE NAKLİYAT

Özcanlar nakliyat firması Bartın şehir içi evden eve nakliyat hizmetlerinde olduğu gibi aynı zamanda sizinle küçük, büyük tüm şehirler arası nakliyat işlemlerinde de çalışmaktadır. Maalesef Bartın coğrafi nedenlerden ötürü kotta binalar ile çevrili ve çarpık kentleşme yüzünden kot eksisine ek olarak birçok yapıda asansör kullanılamamakta. son dönemlerde çok katlı yapıların sayısı artsa da hâlâ apartman içi asansör yaygınlaşmış değil, gerçi bu durum olsa bile çoğu zaman asansör kullanımı apartman yönetimi tarafından engellenmekte. Bu nedenle Bartın nakliyat işlemlerinin genel manada en zorlayıcı kısmı işçilik aşamasıdır diyebiliriz. Diğer Bartın’a has zorluklardan birisi de nakliyecilik alanında korsan faaliyet gösteren hatta dolandırıcılık amacıyla bulunan bir sürü T.C. ulaştırma bakanlığı kara yolları genel müdürlüğünce verişen taşımacılık belgesiz yapının olmasıdır.

Tabii ki bu durumdan kurtulmak için yapmanız gereken tek şey ucuzu aramamak, kaliteli hizmetten yana her zaman seçim kullanmak. Hiçbir nakliye işlemi ucuz olamaz, ortalama altında sizlere fiyat verilemez ve muhakkak her nakliye işleminde sahada olmak, şartları görmek önemlidir. Eğer koşulları görmeden, bilmeden fiyat verilirse o zaman işlem sırasında zorluk bahane edilerek “hesap edemedik” diye sizlerden +ödeme talep edilebilir ki T.C. ulaştırma bakanlığı kara yolları genel müdürlüğünce verişen taşımacılık belgesi olmayan, korsan nakliye firmalarının sıklıkla uyguladıkları

bir yöntemdir bu durum. Bu nedenle bu gibi olumsuz durumlara maruz kalmamak için belgeli, yasal çalışan e bol referanslı nakliye firmalarını seçmelisiniz.

Ek olarak firmamız Özcanlar nakliyat Bartın sigortalı taşımacılık yapmaktadır ve hizmet öncesi sözleşmede sadece mal, malzeme envanteri değil aynı zamanda teslim saati ve işlem ücreti de yer almaktadır. Ek olarak ev hanımlarının taşınırken korkulu rüyası olan mutfak eşyalarının toplanması aşamasında da sizlere yardımcı olabilir. Bir de eğer ev ya da ofis fark etmeden ileri tarihli taşınma işlemlerinizde eğer fazladan kira ödememek istiyorsanız bu durumda depolama hizmetimizden yararlanabilir, çok daha uygun ödeme koşulları sayesinde nakliye işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Firmamız Bartın merkez ofislerinize gelerek bizlerden bilgilendirme alabilir ya da internet sitemizi, müşteri hizmetlerimizi kullanarak çalışmalarımız hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Amacımız her zaman sizlere en kaliteli hizmeti vermek.