SİİRT Evden Eve Nakliyat

Firmamız SİİRT Şehrinde evden eve nakliyat hizmeti vermektedir.

Siirt Evden Eve Nakliyat

Siirt evden eve nakliyat işlemleriniz için bizlere ulaşabilirsiniz, firmamız T.C. ulaştırma bakanlığı kara yolları genel müdürlüğünce verişen taşımacılık belgeli, faturalı hizmet sunmaktadır. Ayrıca sigortalı taşımacılık neden olacağı rahatlığı hissetmek, gerçekten de kaliteli hizmet almak için bizi seçmelisiniz.

10+ senedir sadece Siirt’te değil Türkiye genelinde nakliye alanında varız, öncüyüz. Kaliteli hizmet demek bizim açımızdan çalışmalarımızın başından sonuna memnun müşteriler elde etmekle alakalıdır. Bu nedenle tüm nakliye işlemlerimizde öncelikle taşıma için verilebilecek en uygun fiyat belirlenir. Ücretsiz keşifle gelir, sahafa koşulları inceleyerek sizlere bir fiyat veririz, sunduğumuz bu fiyatı değerlendirmeniz adına 15 gün kadar sabitlenir. İş başlaması halinde hizmet sözleşmesi imzalanır. Bu sözleşmenin amacı oluşabilecek her türlü maddi zarardan sizleri, müşterilerimizi korumaktır, ürün sigortalamak olarak da tabir edilebilir ama bu sözleşmede teslim tarihi saate varana kadar belirtilir ve ek olarak hizmet bedeli sabitlenir.

Bu şekilde özellikle kurum, ofis taşımacılığında müşterilerimizin eğer olursa geç teslimden dolayı zarar etmesi engellenir ki aynı zamanda çeşitli bahaneler gösterilerek fiyatın artırılmayacağından da emin olabilirsiniz.

Firmamız sadece Siirt şehir içi evden eve nakliyat ile alakalı değil tüm Türkiye genelinde parça eşya taşımadan, kurum & sanayi taşımacılığına kadar sizlere hizmet vermektedir. Kalifiye ekip, kaliteli ekipman mantığı ile sizlere hizmet sunarken tabii ki uygun fiyat garantisi de veriyoruz.

Aynı zamanda firmamızla çalışırsanız bize özel diğer avantajlarımızdan da yararlanabilirsiniz. Ör, Siirt eşya depolama ve asansörlü nakliyat ile ileri tarihli ve yüksek katlar arası taşınma işlemlerinizde de sizlere yardımcı

olabiliriz. Tüm monte & de-monte işlemlerinde yanınızdayız, üstelik ekip kalitemiz kalifiyedir, bu nedenle marangozlu taşınmalarda dahi sıfır hata oranı ile sizlere hizmet veriyoruz.

Firmamız resmi sitesi, hakkımızda sayfası üzerinde yer alan T.C. ulaştırma bakanlığı kara yolları genel müdürlüğünce verişen taşımacılık belgemizi inceleyebilirsiniz, aynı zamanda referanslarımıza göz atabilirsiniz. Sadece kişi, ev değil kurum, sanayi taşımacılığına kadar büyük markalarla çalışmış ve tam not almış, global bir nakliye firması ile çalışmanın rahatlığını hissetmek ister misiniz siz de?