ESKİŞEHİR Evden Eve Nakliyat

Firmamız ESKİŞEHİR Şehrinde evden eve nakliyat hizmeti vermektedir.

Eskişehir Evden Eve Nakliyat

Eskişehir evden eve nakliyat işlemlerinizde hatta kurum & sanayi taşımaya kadar büyük nakliyat işlemlerinizde yanınızdayız. Özcanlar nakliye firması senelerdir sadece Eskişehir’de lokal olarak değil, Türkiye genelinde kurumsal bir firma olarak sizlere hizmet vermektedir.

Her nakliye firmasının sahip olması gereken taşımacılık sertifikası ile en doğru şekilde, fatura keserek hizmet vermekteyiz. Sitemizi incelerken hakkımızda sayfasına ziyaret etmeyi unutmayın, bu şekilde firmamız taşımacılık sertifikasını da görebilirsiniz.

Birbirinden bağımsız binlerce kişi, kurum referansı ile bugün sizlere hizmet verirken önceliğimiz yine her zaman olduğu gibi müşteri memnuniyetidir. Her zaman müşteri memnuniyeti odaklı hareket etmekteyiz, bu sayede kaliteli hizmeti sizlere sunabiliyoruz, bunun başka bir açıklaması olamaz.

Ayrıca Eskişehir gibi öğrenci başkenti bir ilde tabii ki öğrencilere uygun fiyatlandırma seçeneklerimiz de mevcut. İster Eskişehir içi ister geliş veya giriş (Eskişehir şehirler arası nakliyat) fark etmeksizin öğrenci belgeli taşıma işlemlerinde büyük indirimler yakalayabilirsiniz, aynı zamanda firmamız Eskişehir parça eşya taşıma

hizmeti de sunmaktadır. Bu hizmette açılış bedeli, mesafe hesaplanır ve bu sayede yine sizlere hitap eden, memnuniyetinizi garanti altına alan bir çalışma yürütülmüş olur.

Firmamız nakliyat taleplerini 3 yolla almaktadır; internet üzerinden uygulama ile, müşteri hizmetleri vasıtası ile ya da direkt ofislerimize gelerek bizlerden ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz. Ücretsiz keşif işlemimiz tamamen sahadadır, sizlerledir. Hizmet alırken neye ne kadar ödeyeceğinizi bilmek sizin en doğal hakkınız. Biz fiyatlandırma çıkarırken nakliyecilikte fiyata etki eden faktörleri ve bedellerini sizlere bildiririz. Biliyorsunuz ki nakliye işlemlerinde belirli bir fiyat yoktur, olamaz. Tüm fiyatlandırma sizlerin taşınma koşulları ile alakalıdır. Bu nedenle kaliteli hizmet için gereken en uygun rakamı belirlerken sizler de yanımızda olur, neden ve ne kadar ödeyeceğinizi bilirsiniz.

Aynı zamanda Eskişehir asansörlü taşıma hizmetimiz vardır ve monte & de-monte işlemleri için kendi marangoz ekibimizle çalışıyoruz. Bu durumlar sizlere bu hizmeti dışarıdan kiralama ile sunan kişi ya da kurumlara göre çok daha uygun şekillerde sunmamıza neden olur. Bizimle çalışırken içiniz rahat olsun çünkü en kaliteli hizmeti sizlere vadediyoru