AMASYA Evden Eve Nakliyat

Firmamız AMASYA Şehrinde evden eve nakliyat hizmeti vermektedir.

Amasya Evden Eve Nakliyat

Amasya evden eve nakliyat işlemlerinizin tamamında yanınızdayız. Özcanlar nakliye firması olarak tüm Türkiye genelinde senelerdir hizmet vermenin bir getirisi olarak uzmanlığımızla nakliye işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz. 10 seneyi aşkındır sektörde sizlerle birlikteyiz. Yenilikçi düşünce tarzımız sayesinde her zaman son kaliteli ekipmanlarla ve uzman ekiple sizlere hizmet veriyoruz.

Müşteri hizmetleri üzerinden (hafta içinde, mesai saatlerinde) ya da Özcanlar nakliyat Amasya ofisimize gelerek nakliye işleminiz için ücretsiz keşif isteyebilirsiniz. Sizinle gelelim, sahada şartları değerlendirelim, olabilecek en uygun fiyatlandırma üzerinden en kaliteli hizmeti sizlere sunalım, ister misiniz?

Bugün nakliye firmalarının genelde yaptığı fiyat belirleme politikası aslında telefonda sorup, öğrenip karar vermek ama tabii ki doğru olan sahada görerek keşif işlemini yapmaktır çünkü nakliye işleminin genel ücretini etkileyen tüm faktörler orada…

Nakliye işlemlerinde ücreti etkileyen kalemler;

· Oda sayısı (Oda sayısı direkt olarak eşya yoğunluğu ile alakalıdır, bu nedenle taşınacak eşyaların miktarı arttıkça fiyatlandırma da artar)

· Mobilyalar (Mobilyalar marangoz işçiliği (+ustalık) sök, tak gerektirmektedir bu nedenle de bu mobilyaların çokluğu fiyatı etkiler)

· Kat yüksekliği (kaçıncı kattan kaçıncı kata taşınacağınız durumu da fiyatı etkiler). Bu duruma bağlı olarak asansör kullanılıp, kullanılmayacağı.

· Mesafe (şehirler arası yollarda sadece mazot değil köprü, otoyol geçiş ücretleri de hesaba eklenmelidir).

Bu açıdan değerlendirildiği zaman yerinde keşfin önemi ortaya çıkıyor çünkü 3+1, 4+1 bir evde otursanız dahi eşya yoğunluğu fazla olmayabilir, mobilyalar sök, tak gerektirmeyebilir, belki daireniz kotta bu nedenle taşıma, içlilik gerçekten de kolay olacak… tüm bu detayları yerinde görmeden Amasya nakliye fiyatları ile alakalı telefonda bir rakam vermek genelde müşteriyi, sizi üzen bir durumdur. Bu nedenle yanlıştır.

Ayrıca, firmamız hasar sözleşmeli olarak çalışmaktadır. Bu durum faturaya ek olarak eğer maddi kayıp yaşarsanız sizlerin hasarını karşıladığımız anlamına gelir ki mutfak mobilyalarının toparlanması, kolilemesi ev sahiplerine aittir. Bu bizim firma olarak işimize ne kadar güven duyduğumuzla alakalı bir durumdur ve evet biz işimize & işçiliğimize gerçekten de güven duyuyoruz