ÇANAKKALE Evden Eve Nakliyat

Firmamız ÇANAKKALE Şehrinde evden eve nakliyat hizmeti vermektedir.

ÇANAKKALE EVDEN EVE NAKLİYAT

Firmamız Özcanlar nakliyat, tüm Türkiye’de olduğu gibi Çanakkale evden eve nakliyat hizmeti ile de hizmetinizdedir. Öğrenci yoğun öğrenci nüfusunun olduğunu bu ilimizde öğrencilerimize özel parça eşya taşıma hizmetimiz vardır. Tabii ki parça eşya, ofis, ev, depo, kurum, sanayi taşımacılığı ile her yerde ve her zaman küçük, büyük demeden tüm profesyonel nakliye işlemlerinde yanınızdayız.

Türkiye geneline yayılmış bir nakliye firması olarak büyümemizdeki en büyük etken her zaman sadece müşteri memnuniyeti odaklı çalışmamız oldu. Firmamız memnun müşterilerinin referanslarını internet sitemiz üzerinden kontrol edebilirsiniz, karar vermenizi kolaylaştıracaktır. Ayrıca insanların genel anlamda nakliye firmalarının olumsuzlukları ile karşılaştıkları da bir gerçek. Bu durumda sorulması gereken soru o nakliye firması sertifikalı mıdır? Çünkü maalesef nakliyecilik sektöründe korsan olarak barınmaya çalışan çok fazla kişi hatta kurum bulunmakta. Korsan nakliyecilik hizmetten, verdiden ve kaliteden çalarak sizleri (özellikle de meydana gelen hasarları karşılamadığı için) maddi anlamda zor duruma düşürür ama aynı zamanda nakliyecilik sektöründe bugün maalesef dolandırıcılar da var.

Bu nedenle çalışmayı düşündüğünüz kişi ya da firmaların T.C. ulaştırma bakanlığı kara yolları genel müdürlüğünce verişen taşımacılık sertifikası sahibi olup & olmadığını muhakkak sorgulamanız gerekmektedir. Buna ek olarak, her hizmet karşılığında fatura kesmek önemlidir ama eğer işini kalitesinden emin bir şekilde yapan nakliye firmaları ile çalışıyorsanız bu durumda garantili nakliye hizmeti alabilirsiniz.

Hasar sözleşmeli hizmet demek hangi koşul altında olursa olsun eğer kaza ve kazaya bağlı maddi hasar meydana gelirse bu durumda maddi kayıplarınız tamamen karşılanır. Bu gibi bir garanti vermek firmanın tabii ki kendisine olan güveni ile alakalıdır. Bizler sektörde senelerdir var olmanın getirdiği deneyimle sizlerle bu şekilde, tamamen güvene dayalı olarak çalışabiliriz. Aynı zamanda sahada keşif aşamasında tamamen ücretsiz olarak fiyat tarafımızdan belirlenir ve sözleşmede bu rakama yer verilir, bu sayede tamamen sabit fiyat garantisi ile çalışırız.

Nakliyecilikte önemli olan ucuz hizmet almak değildir, önemli olan kaliteli hizmeti uygun rakamlardan almaktır ve biz sizlere bugün bunu vadediyoruz