NİĞDE Evden Eve Nakliyat

Firmamız NİĞDE Şehrinde evden eve nakliyat hizmeti vermektedir.

Niğde Evden Eve Nakliyat

Firmamız, Özcanlar nakliyat parça eşya taşımacılığından ofis, ev, kurum, depo, sanayi taşımacılığına kadar her işlemde sizlerin yanınızda. Taşıma türüne göre fiyatlandırma ile uygun fiyat garantisi vermektedir. Garantili taşıma işlemlerimiz parça başıdır. Ör, Niğde evden eve nakliyat işlemi başlamadan önce her eşyanız tespit edilir ve sigorta kapsamına alınır. Paketleme ve ambalajlama aşamasında marangoz destekli, monte & de-monte işlemli taşıma ile hizmetinizdeyiz. Dilerseniz mutfak eşyalarının toplanıp, paketlenmesi aşamasında da sizlere hizmet verebiliriz.

Kaliteli hizmet sadece işi doğru yapmakla alakalı değildir, özellikle kurum taşımacılığı alanında zaman da önemli bir etkendir. T.C. ulaştırma bakanlığı kara yolları genel müdürlüğünce verişen taşımacılık belgeli hizmet veren firmamız nakliye işlemlerini 3 aşama ile gerçekleştirmektedir. Birinci aşama, keşif… keşif işlemi nakliye yapılacak olan koşulları görme ile alakalıdır, diğer anlamda fiyat belirleme denebilir. Bu aşamada verilen fiyat hizmet başında faturada belirtilir, bu sayede korsan nakliye firmalarında sıklıkla karşılaştığınız “fiyat artırma tekniği” ile karşılaşmazsınız. Aynı zamanda tüm eşyalarınız bu aşamada sigorta kapsamına alınır; ikinci aşama, taşıma; üçüncü aşama, yerleşim.

Kalifiye ekip ve kaliteli ekipman sayesinde asansörlü & marangozlu taşımacılığı sizlere sunmaktayız. Fiyatlarımız en ucuz değil en uygundur. Çünkü bizler her zaman sizlere kaliteli hizmet sunma peşindeyiz. Aynı zamanda ileri tarihli nakliye işlemleriniz için depolama hizmetimiz mevcuttur.

Firmamızın sizlere sunduğu tüm hizmetlerle alakalı bilgilendirme almak için burada, resmi sitemiz üzerinde kısa bir araştırma yapabilirsiniz. Ek olarak isterseniz mesai saatleri içinde müşteri hizmetlerimize ulaşabilir ya da Niğde ofislerimize gelebilirsiniz. Her zaman güler yüzlü, kaliteli ve tabii ki uygun fiyatlı hizmetle yanınızdayız.

Bizlerden aldığınız keşif ücreti 1 ay süre ile geçerlidir. Bu aşamada dilerseniz sektörde bulunan diğer firmaları da araştırabilir, fiyat & performans analizi yapabilirsiniz. Unutmamak lazım ki her zaman sadece kaliteli hizmetten yana tercih kullanmalı, özellikle nakliye firmaları ile çalışmadan önce yeterlilik, k4 belgelendirmesini sorgulamalısınız aksi halde dolandırıcıların ağına düşebilirsiniz. Küçük kâr düşüncesi maalesef büyük zararlar elde etmenize neden olabilir.